SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131114
Inny sposób przesyłania (ciekawe czy lepsza jakość?)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
ojan
kasiakitka
Ale czemu bierzesz hormony, nie da się tego wyprowadzić dieta i suplami? Od dawna masz problem z tarcza?
Bo tak decyduje lekarz. To nie są hormony lecz leki wpływające na ich wytwarzanie przez organizm (tarczycę).

Nie wiem od jak dawna . Półtora roku temu przyszła mi myśl, że może udałoby się dostać od lekarki receptę na leki zwiększające hormony tarczycy aby się ewentualnie wspomóc przy redukcji (jak to podobno zazwyczaj robią kulturyści ) no i wyszło, że mam nadczynność tarczycy przy jednocześnie niskim TSH a więc dostałem skierowanie do endokrynologa aby to wyjaśnić .



Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-12-21 18:37:09


ach, T3 sie zachciało
no dobra, ja tam sie w lekarza nie bawie, ale troche do czynienia miałam w tym temacie, niemiłe wspomnienia Trzymam kciuki, żeby hormony przysadki i tarczycy wróciły do optymalnych poziomów

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131114
No właśnie - może być jeszcze guz przysadki ale endokrynolog o tym nawet nie wspominał (rodzinny też nie).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drugi sposób lepszy jakościowo. Choinka na plecach w sam raz na Święta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
ojan
No właśnie - może być jeszcze guz przysadki ale endokrynolog o tym nawet nie wspominał (rodzinny też nie).



Możliwe. A prolaktyne sprawdzałes? czesto powiązane. Też miałam takie podejrzenie, ale po rezonansie wykluczone. Szkoda, ze MRI takie drogie
Co ciekawe - u mnie problem leżał w podłożu emocjonalnym.

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131114
kasiakitka
A prolaktyne sprawdzałes? czesto powiązane. Też miałam takie podejrzenie, ale po rezonansie wykluczone. Szkoda, ze MRI takie drogie
Co ciekawe - u mnie problem leżał w podłożu emocjonalnym.
Nie było takiej propozycji. Rezonansu też nie miałem. Emocje to mam każdego dnia .

Przestanę się badać to umrę zdrowy .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131114
Zmiana tabletek wiąże się ze zmianą w samopoczuciu .
Stałem się apatyczny z momentami wybuchowości!
Dzisiaj dłużej wylegiwałem się w łóżku!
Brzuch wzdęty jak balon i apetyt jakby mniejszy.
Na dodatek utrzymuje się obolałość mięśniowa. Uda bolą mimo jednego dnia odpoczynkowego więcej.
Wczoraj robiłem barki z ramiona a dzisiaj (wczoraj też) bardziej bolą mnie ścięgna niż mięśnie .
Dzisiaj mam robić przysiady i wspięcia na palce. Brzucha nie robiłem od dawna - ale dzisiaj rano gdy izometrycznie próbowałem napiąć jego mięśnie w postawie stojącej to natychmiast musiałem się wyprostować gdyż doznałem bolesnego ich skurczu!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728792
To pora na suplementację megnezem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2197 Napisanych postów 6179 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311208
A USG wątroby robiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131114
ajazy
A USG wątroby robiłeś?
Nigdy.
Mówisz, że wino mi szkodzi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium