SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131226
shadow78
ojan
Został tydzień do zawodów.
Jestem dosyć nerwowy i zarazem apatyczny!


Panie Janie, ma Pan tyle doświadczenia, że raczej nic Pana nie zaskoczy:)

To prawda!
Jestem przygotowany na przełknięcie jeszcze jednej prawdy - trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść!

panteon
Da Pan radę!!

Komu?
Oglądam Twoje filmiki na których machasz tymi czajnikami szlifując technikę!
Tobie nie dałbym rady!

Powchodziłem ok. 20 minut na taboret i mam dosyć! Zjem 5 jaj i pójdę do łóżka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie stajemy razem w szranki!!
Wytrwa Pan przy swoim i da czadu na zawodach! Potem na kolejnych i kolejnych, i jeszcze kolejnych!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
niech pan nie pęka, jutro też jest dzień

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346032
Gwid
niech pan nie pęka, jutro też jest dzień


Pan Janek nigdy nie pęka-to po 1 wsze a po 2-gie za tydzień występ w Chorzowie --wysiłku dużo a papu mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
ojan
shadow78
ojan
Został tydzień do zawodów.
Jestem dosyć nerwowy i zarazem apatyczny!


Panie Janie, ma Pan tyle doświadczenia, że raczej nic Pana nie zaskoczy:)

To prawda!
Jestem przygotowany na przełknięcie jeszcze jednej prawdy - trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść!




Tam szło - kiedy zejść ze sceny NIEPOKONANY :) Nos do góry, Panie Janie.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
Koniec załamki i do przodu, bez jakiś wykrętów !!!
Powodzonka !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Drogi Janie. Niestety z upływem lat wiele rzeczy przychodzi nam coraz trudniej i Ty, Masti, Jawor, czy też moja skromna osoba mamy tą świadomość że na swoje sukcesy musimy dużo ciężej pracować niż chłopaki 20, 30 czy nawet 40 letni. W zeszłym roku w lecie gdy zobaczyłem jak mój 3 letni wnuk sika na dworze przez 1,2 metrowe ogrodzenie to posmutniałem bo wiem ze ja już tak nie potrafię, ale to nie znaczy że mam przestać sikać( a może mi się jeszcze kiedyś uda ). Chyba dla wszystkich na tym forum jesteś wzorem wytrzymałości, samozaparcia, konsekwencji i oczywiście muskulatury. Nie jest wstydem przegrać z kimś 20 lat młodszym jest odwagą z nim równorzędnie rywalizować i za to miedzy innymi Cię cenię. Na koniec bardzo Cię proszę nie popadaj w tak ponury nastrój bo niestety mnie się to też zaczyna udzielać a tego nie lubię. Mam na dzieję że jak Cię zobaczę w Chorzowie to na Twojej twarzy będzie uśmiech


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2016-04-03 09:14:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131226
shadow78

Tam szło - kiedy zejść ze sceny NIEPOKONANY :) Nos do góry, Panie Janie.

Ostatnio ciągle schodzę ze sceny pokonany!
Przyczyna - jestem gorzej przygotowany niż ci z którymi rywalizuję.
Jakoś nie mam aż takiej determinacji do walki na granicy życia i śmierci.

tatuncio - może jutro będzie lista startujących weteranów oraz kulturystów w kat. do 70kg (można będzie ważyć do 71kg) w Mistrzostwach Śląska. Wtedy będziesz mógł stwierdzić, że o powodzeniu można jedynie pomarzyć!

Dzisiaj zrobiłem:
dipsy 8?x10p
na filmikach zobaczyłem jaki jestem nierozciągnięty! Wydawało mi się, że opuszczam się b.nisko
Ilość powtórzeń była zbliżona do maksymalnej!



Potem pwchodziłem na taboret 20 minut przed TV.
Może przejadę się rowerem przed siedzeniem na 80-tych urodzinach sąsiadki?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Ojan a mnie się wydaje,że się nisko opuszczam i prostuje ramiona do końca.

Na filmach niestety to zupełnie inaczej wygląda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
@jsdolan5
Podpisuję się pod tym!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium