SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1463296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
masti
Nic nie widać .
Nawet jak naciśniesz "obejrzyj w YouTube" ?

Wczoraj miałem problemy z weryfikacją tego filmiku z tekstem i nagrałem go na YT drugi raz bez napisów i tak mi się to potem ukazuje na sfd (stali widzowie z Yt nie mają problemów z odtwarzaniem )

Tak ogólnie to mam problem ze zdrowiem! Kilka dni po zawodach prze chyba jeden dzień miałem uczucie rozrywania kości mostka przy głębszym oddechu. Potem silny ból gardła przy połykaniu. Przy schylaniu się do zawiązania butów bardzo duża zadyszka! Teraz ból gardła minął , zadyszka jest nadal a w nocy przy leżeniu muszę odkaszliwać luźną wydzielinę (którą połykam ) Nad ranem kaszel jest wielokrotny!.Wyplułem wydzielinę i ma żółtawy kolor. Waga ciała 67 kg -na weryfikacji było 65 kg. Skóra luźna i pomarszczona ! Masakra!


Zmieniony przez - ojan w dniu 2022-09-10 12:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
To idź z tym do lekarza.
Jakby coś z krążeniem,warto się pospieszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 569 Napisanych postów 1107 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8559
O kurde dzieje zdrówka Janek zdrówka życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4525 Napisanych postów 7190 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39375
ojan
masti
Nic nie widać .
Nawet jak naciśniesz "obejrzyj w YouTube" ?

Wczoraj miałem problemy z weryfikacją tego filmiku z tekstem i nagrałem go na YT drugi raz bez napisów i tak mi się to potem ukazuje na sfd (stali widzowie z Yt nie mają problemów z odtwarzaniem )

Tak ogólnie to mam problem ze zdrowiem! Kilka dni po zawodach prze chyba jeden dzień miałem uczucie rozrywania kości mostka przy głębszym oddechu. Potem silny ból gardła przy połykaniu. Przy schylaniu się do zawiązania butów bardzo duża zadyszka! Teraz ból gardła minął , zadyszka jest nadal a w nocy przy leżeniu muszę odkaszliwać luźną wydzielinę (którą połykam ) Nad ranem kaszel jest wielokrotny!.Wyplułem wydzielinę i ma żółtawy kolor. Waga ciała 67 kg -na weryfikacji było 65 kg. Skóra luźna i pomarszczona ! Masakra!



Zmieniony przez - ojan w dniu 2022-09-10 12:03:04

Epidemia panuje teraz, ta zadyszka jest najgorsza i osłabienie organizmu to samo przechodze teraz i dużo osób ma to samo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Okazuje się, że do lekarza są zapisy! Mam dowiadywać się czy mnie przyjmie dzisiaj pod wieczór!

To niesamowite jak szybko człowiek może tracić siły jedząc więcej niż wcześniej!


Zmieniony przez - ojan w dniu 2022-09-12 10:35:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Mam ewidentny spadek sił od kilku miesięcy - teraz wiem, że to z powodu nadczynności tarczycy. Miałem zaniżone dawki leku a przez ostatni miesiąc w ogóle bez niego! Myślałem, że winą jest redukcja a nie tarczyca!

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Byłem prywatnie u endokrynologa, wykupiłem leki i czekam na poprawę zdrowia

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Zaczynam trenować

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 569 Napisanych postów 1107 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8559
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
jurek
Super ;)
To rzeczywiście super, że jeszcze mi się chce!

2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium