SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Ojan-nie stresuj się miejscem-i tak pokazujesz formę światową.
A z młodością-wiadomo -już nie wygramy chyba (ale czasem tak ) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
masti
Ojan-nie stresuj się miejscem-i tak pokazujesz formę światową.
A z młodością-wiadomo -już nie wygramy chyba (ale czasem tak ) :)
Nie stresuję się miejscem a o formie mówi się, że zawsze mogłaby być lepsza (ale realnie to nie mogła być lepsza ).
Na weryfikacji ważyłem 70,7 kg. Ostatecznie weteranów podzielono na 40-49 lat i +50 lat - obie grupy po 5 zawodników. W młodszej grupie był TRI z którym kilka lat temu wygrałem a w starszej ponowie wygrałem z rekordzistą Gunessa Edmundem Lechowiczem. Przede mną był zawodnik, który pokonał mnie na MPJiW 2017 - zdobył jeszcze więcej mięśni i ważył 90 kg.
Porozmawiałem też z jsdolan i jego córką. Oboje wyglądali bardzo młodo - jsdolana prawie nie poznałem a jego córka wydała mi się nastolatką!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to które miejsce Pan zajął, bo nie mogę znaleźć żadnych informacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
jezoo
No to które miejsce Pan zajął, bo nie mogę znaleźć żadnych informacji?
Startowałem w grupie +50 lat open i byłem 4-ty




5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i super. Brawo za chęci i odwagę Było lepiej niż Pan myślał. Teraz czekam na fotorelację. A Pan sobie odpoczywa no chyba, że emocje jeszcze w środku szaleją
Jsdolan rzeczywiście wygląda na młodszego o jakieś 10 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
Nie mam żadnych innych zdjęć. Emocje były do czasu skończenia programu dowolnego (teraz mi się przypomniało, że zapomniałem odebrać płytkę z muzyką!). Byłem przygotowany na brak sukcesu w starciu z innymi zawodnikami (mimo, że nie wiedziałem kto będzie - po prostu wiem, że teraz zawodnicy są bardzo dobrze przygotowani).
A i były nagrody i pucharki dla trzech pierwszych w każdej konkurencji! Prezes Olimp Zabrze jest bardzo dobrym organizatorem!
Sponsorem była znana mi firma z początków mojej kariery kulturystycznej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ASNF będzie miał jakieś fotki jak się pojawi relacja z Mistrzostw albo gdzieś na fejsie. Poczekamy, zobaczymy Jeszcze raz wielkie brawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Super fotki
Kulturysta i strongman
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
_Szajba_
Super fotki
Kulturysta i strongman
Fotki robiła córka jsdolan - też usportowiona i to bardzo - wykonuje ewolucje na rurze!

Zdjęcia robił też znany fotograf kulturystycznych zawodów i prawdopodobnie na jego stronie można będzie zobaczyć miniaturki z jego znakiem wodnym. Nie wiem czy był ktoś z sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
Znalazłem kilka zdjęć wykonanych przez wcześniej wspomnianego fotografa na weryfikacji











Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-04-14 22:38:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium