SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1471320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Myślę, że przygotowania do zawodów to duże obciążenie.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
olotraper
Myślę, że przygotowania do zawodów to duże obciążenie.
Ma się wtedy cel i próbuje się mu sprostać
Trzeba zrobić jak najlepszą formę wizualną aby nie wzbudzać uczucia politowania u widzów


Zmieniony przez - ojan w dniu 2023-07-27 20:38:46
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Myślę, że forma niezła w kategorii amatorskiej tylko teraz wielu amatorów trenuje ze wspomaganiem, jak zawodowcy i tu jest problem. Ciągle porównujemy się do tych na soku, a to nie ma sensu.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
olotraper
Myślę, że forma niezła w kategorii amatorskiej tylko teraz wielu amatorów trenuje ze wspomaganiem, jak zawodowcy i tu jest problem. Ciągle porównujemy się do tych na soku, a to nie ma sensu.
Z kimś musimy się porównywać
Nie chcę się porównywać z ruchem że piękno jest we mnie bez względu na to jak wyglądam
Zrzucanie brzucha wymaga trochę dyscyplinowania swojego obżarstwa na czas dłuższy niż tydzień

Na ostatnim filmiku widać, że Twoja forma sprawnościowa i sylwetkowa się poprawiła! Gratuluję.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2023-07-28 12:52:59
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
No o takim ekstremizmie w drugą stronę nie myślałem, he, he.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Do najlepszej mojej powypadkowej formy jeszcze sporo mi brakuje, ale wtedy intensywniej i bardziej wszechstronnie siłowo trenowałem i jadłem odżywki, białko i kreatynę z Iron Horse, a teraz przez nerki nie mogę. Generalnie mnie bardziej na sile i funkcjonalności/sprawności zależy, a sylwetka jest tego pochodną. Sprawność się poprawiła, a siła np. wyciskanie na klatkę spadła, a dla odmiany w bicepsach i chwycie wzrosła. Klatka wizualnie nieproporcjonalnie mała do ramion i ta różnica się pogłębiła, ale to na ogólną sprawność ma relatywnie mały wpływ. Dzięki.
2

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
Tak wyglądał mój dzisiejszy trening

pójdę jeszcze na trasę marszową
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
Tyle na razie zrobiłem

musiałem zrobić przerwę na odpoczynek i posiłek aby potem zrobić trening ramion. Wiek to liczba, która coraz bardziej ogranicza moje możliwości i chęci.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
Dalej się męczę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
Jest jak jest czyli nie najlepiej

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium