SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Podziwiam Pana!
Piekło Pan przeszedł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stara szkola - tydzien chory-nocka na dworcu a o poddaniu sie nawet nie myslal.
Ma pan u mnie ogromny szacunek, za to co pan nam tu codzien prezentuje. A ostatnimi dniami przeszdl pan samego siebie.


ps. Co ci konkurenci tacy duzi? Bylo zapytac co jedza (ja tam bym od razu zapytal co wbijaja )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Najważniejsze że start zaliczony dawka adrenaliny wpadła a chyba po to jeżdzimy na zawody .Sam start to już zwycięstwo sprawdzian możliwości.
Gratuluje formy i do następnego sprawdzianu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130962
fanslaska
stara szkola - tydzien chory-nocka na dworcu a o poddaniu sie nawet nie myslal.
Ma pan u mnie ogromny szacunek, za to co pan nam tu codzien prezentuje. A ostatnimi dniami przeszdl pan samego siebie.


ps. Co ci konkurenci tacy duzi? Bylo zapytac co jedza (ja tam bym od razu zapytal co wbijaja )
Nie pytałem bo i tak nie będę wbijał .Mówili między sobą o insulinie

wycwiel - adrenalina jest aby zrobić lepszą formę przy większej masie mięśniowej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Nie pytałem bo i tak nie będę wbijał


I to jest wlasnie powod, dla ktorego kilka dni temu napisalem Mastiemu, zeby mnie nie molestowal tymi swoimi przykladami i ich zdjeciami, bo mnie nimi ani nie zaimponuje ani nie zdoluje (tylko mam podobne odczucia jak podczas wizyty w ZOO).

Od imponowania/motywowania mam was.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ojan nie pęka :) - wielu uczestników,pewnie by zrezygnowało ze startu po takich przeżyciach :)

Polecam film o mistrzostwach Polski-chyba to był 2013-gdzie Ojan opowiada jak spędził czas przed wyjściem na scenę-chrupiąc ryż na sucho, bo nie było na czym wody ugotować .

Wracając do aktualnych mistrzostw-Ojana widziałem tak koło 4/5 miejsce ale może to tak na filmie tylko wyglądało?

Nie wiem, nie byłem na miejscu.

Co do wielkości zawodników-niezbyt byli wielcy patrząc na wagę-3 osoby powyżej 80 kg(pamiętajmy też o wzroście ),reszta poniżej 80 kg.

Mój kolega,który tam startował-w latach formy ważył 100 kg a na zawodach w okolicach 85- 90 kg.
Teraz wyszedł z wagą 75 kg.

Aż byłem zdziwiony ,że tak mało waży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Ale ta klata bokiem to na gold medal.Następnym razem większa masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130962
kerad37
Ale ta klata bokiem to na gold medal.Następnym razem większa masa.
Racja, masa musi się zwiększyć!

1a. WL 3x10p
1b. Podciąganie na drążku nachwytem do tyłu głowy 6p
2a. Dips 3x6p
2b. Ściąganie wyciągu podchwytem do klatki 3x6p
3. Wyciskanie stojąc 3x8p
4. Wznos ramion w bok ww pochyleniu tułowia 3x10p
5a. Biceps sztangielkami stojąc 3x10p
5b. Triceps sztangielką 5p
6. Wznos nóg w zwisie na drążku 3x10p





Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-10-10 06:23:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Do wyciskania w górę na barki zakładam pas na biodra bo pomaga mi w pionowaniu sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Brawo Ojanie
O takich jak Ty, zwykło się mawiać "człowiek z charakterem"
Tak trzymaj.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium