SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Wczoraj wieczorem na brzuch skłony na krześle 2x15p a potem 13 minut wchodzenie na taboret.
Dzisiaj od rana obolały i połamany - doskwierał kręgosłup lędźwiowy.
Nie miałem ochoty na nic! Odpoczywałem w łóżku a potem łyknąłem tabletkę przeciw bólową, poprawiłem ST oraz BCAAPlus i poszedłem nagrać filmik demonstrujący zadania do konkursu.
Potem zrobiłem
1a. WL 48/58/68/78kgx10p 88kgx5p
1b. Podciąganie nachwytem +20kg po 6p
Filmik się będzie jeszcze długo wgrywał a ja kończę posiłek a potem zrobię 5 serii dipsów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Dips 4x10p
skłony na krześle 3x15p
No i filmik gotowy

Powchodzę trochę na taboret oglądając filmik olotrapera.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Nie było lekko ale obyło się bez środków przeciwbólowych
Dzięki CREAPLUS, BCAAPLUS i SHOW TIME od IRON HORSE mogę trenować dłużej niż w ubiegłym roku!
Co prawda jeszcze czuję w nogach przedwczorajsze przysiady a w tej chwili lekko boli lewy bark to z optymizmem patrzę w przyszłość!


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Dziękuję za szacuny, które pozwoliły mi wrócić na listę gorących tematów .
Wczoraj wieczorem wchodziłem na taboret prawie 40 minut oglądając Legendy kulturystyki.
Dzisiaj zrobiłem przysiady co nagrałem bez przerwy. Okazało się jednak, że moja kamera podzieliła to na filmik prawie 18 minutowy i koniec ok. 8 minutowy.
Mój program przerabia to mp4 bardzo długo na HD i dlatego jakość zmniejszam na jakość komputerową aby nie czekać do późnej nocy z pokazaniem mojego treningu.
Jutro zrobię pierwszy trening Spartan Torso po 4 serie - sam jestem ciekawy jakie będą odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Na brzuch zrobiłem 3x20p skłony na krześle.
Okazało się, że mój film w wersji na komputer wgrywa się dużo szybciej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
A tak wyglądałem na zakończenie zmagań ze Spartan Torso

Po południu wchodziłem na taboret ok. 20 minut.
Mój plan to
- WL z podciąganiem na drążku i dips
- Barki wznosami ramion
- przysiady
następnie powtórka powyższego
Jeśli nie dam rady będzie modyfikacja. Założeniem jest przygotowanie do MP w Kielcach w połowie kwietnia 2021.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Masa sie wyraźnie poprawiła,klata pekata,plecy także grubsze.

Teraz też wystspi ciekawy efekt przez najbliższe dwa tygodnie -dalsze poprawianie klaty i pleców,zupełnie tak ,jakby dalej się trenowało tym programem .

Czyli-to jest ta słynna nadkompensacja po bardzo cieżkich treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
masti - nie były one aż tak ciężkie jeśli im podołałem
Będę więc musiał bardzo się starać aby była ta nadkompensacja.
Dzisiaj trening barków od

a potem wznos ramion w bok stojąc 5x10p
Aktualnie robię podciąganie odważnika do brody stojąc po 13p w 5 seriach (zrobiłem jedną )
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium