SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
Jeszcze tydzień "masy" a tak było dzisiaj (trochę mało ostre ale masę widać ):






Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-12-24 13:17:56
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Bardzo ładnie, gratuluje formy i zdrowych wesołych świat życzę

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
Wigilia i poranek Bożego Narodzenia spędzony z rodziną. Widziałem się z prawie 80-latkiem, który prawie nie je od 3 lat - schudł jeszcze bardziej ale jest pełen wigoru. Tym razem nie zrobiłem mu foto (na ostatnim miał trochę tłuszczu na brzuchu).

Po drzemce zrobiłem dzisiaj trening - to co na filmiku a wcześniej rozruch barków i wznos ramion w bok w pochyleniu. Wszystko w 5 seriach

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Panie Janku bardzo dobra forma. Co do tego 80cio latka to jak prawie nie je to co je wtedy kiedy trochę je?

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja za ilośc wciągniętego ciasta dzisiaj powinienem wziąć przykład z tego 80 latka. Na conajmniej trzy lata :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
adam77
Panie Janku bardzo dobra forma. Co do tego 80cio latka to jak prawie nie je to co je wtedy kiedy trochę je?
Wg niego nie je ale słyszę, że jednak coś tam dzióbnie . Podobnie rano siemię lniane razem z córką. On sam mówił o łyżce musztardy, czasem zje coś innego. Ogólnie boi się już zjeść coś więcej - a tak w ogóle to uważa, że można nic nie jeść i żyć "światłem" przy odpowiednim nastawieniu psychicznym i denerwuje się gdy ktoś w to wątpi. Myślę, że spożywa ok. 500kcal dziennie. Jest dosyć aktywny fizycznie - gdy warunki pogodowe na to pozwalały to zwoził z lasu wózkiem kawałki drewna do palenia w piecu (wózek był ciężki a teren pagórkowaty).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
ojan
adam77
Panie Janku bardzo dobra forma. Co do tego 80cio latka to jak prawie nie je to co je wtedy kiedy trochę je?
Wg niego nie je ale słyszę, że jednak coś tam dzióbnie . Podobnie rano siemię lniane razem z córką. On sam mówił o łyżce musztardy, czasem zje coś innego. Ogólnie boi się już zjeść coś więcej - a tak w ogóle to uważa, że można nic nie jeść i żyć "światłem" przy odpowiednim nastawieniu psychicznym i denerwuje się gdy ktoś w to wątpi. Myślę, że spożywa ok. 500kcal dziennie. Jest dosyć aktywny fizycznie - gdy warunki pogodowe na to pozwalały to zwoził z lasu wózkiem kawałki drewna do palenia w piecu (wózek był ciężki a teren pagórkowaty).


Kurde aż się wierzyć nie chce

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Ja nie wierzę :)

Jest to po prostu niemożliwe.
Mój kolega też był zwolennikiem odżywiania się światłem-ale ,że nie miał w sobie ani na sobie chlorofilu -guzik z tego wychodziło.




Twierdził ,że prawie nic nie je ale jego matka się kiedyś wygadała,że dostaje zupki z rosołem z mięsa a on myslał ,że tylko wodę z warzywami je,by chlorofilu mieć więcej i absorbować lepiej światło.


Ogólnie jest to zakamuflowana forma anoreksji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
masti ja go oceniłem na 500kcal. Też wydaje mi się, że gdyby to było mniej to już nie byłoby go wśród bliskich. W lipcu ma skończyć 80 lat.

Zrobiłem dzisiaj:
1a. Przysiad 48/58/68/78/88/98kgx10p 103kgx6p
1b. Wspięcia na palce jednonóż po 20p
2.Wznosy nóg w zwisie na drążku 3x10p
na filmiku niezdarna pierwsza seria
jezoo zainspirował mnie do pomiaru bicepsów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku to ile Pan w ramionach wypracował, bo słabo widać. Na pewno dużo więcej ode mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium