SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
Red - dzięki za klarowne wyjaśnienia.
Trochę tanio wyszedł Wam przelot (po 600zł ? - chyba, że załatwia to związek). Gdy latałem do Barcelony to kosztowało mnie to chyba dużo drożej (5 lat temu).
Trzeba doliczyć jeszcze koszty dojazdu na lotnisko w Polsce.
Oby Wam znalazł się jakiś sponsor!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak dla mnie to raczej drogo. Z Wrocławia czy krakowa można za jakieś 3 i pół stówki (bookując wcześniej i za dwie stówki dałoby radę ) polecieć do Girony a stamtąd pociągiem przez całe costa Brava można przejechać ( za grosze). hotel ze śniadaniami na tygodniowy pobyt w jakiś 6 stówkach(dla dwóch osób) by się zamknął a jeszcze lepiej jak na czas samych zawodów związek opłaca hotel bo wtedy na każdej nocy stówka zaoszczędzona, jedynie przenieść się przed i po zawodach.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2015-04-25 18:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Cena przelotu to bardzo zmienna rzecz, zależy od dnia wylotu powrotu etc. mówiąc szczerze dało się znaleźć jeszcze taniej ale nie pasowały trochę terminy - Cena całkowita: zawiera wszystkie opłaty 1127.75 PLN. Oczywiści należy dodać przejazd do Wawy i spowrotem oraz koszt parkowania samochodu w czasie naszego pobytu zagranicą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
teraz widać czarno na białym dlaczego PZKFiTS taką lekką rączką wybierał weteranów do A-Team IFBB
ale jakbym miał taką możliwość to chyba bym pojechał, za rok Barcelono przybywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
kabo9
teraz widać czarno na białym dlaczego PZKFiTS taką lekką rączką wybierał weteranów do A-Team IFBB
ale jakbym miał taką możliwość to chyba bym pojechał, za rok Barcelono przybywam


Są też weterani z kadry B ale chyba nie różni się to od strony finansowej. Liczę na to, że pojedziesz za rok. Obserwujemy Twoje przygotowania cały czas. Marzenia po to są żeby je spełniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RedAlert
Cena przelotu to bardzo zmienna rzecz, zależy od dnia wylotu powrotu etc.

Zgadzam się i najczęściej nic nie pasuje.
Akurat w Polsce można przelecieć między miastami za 3 dyszki i czasami planując warto wziąć więcej lotnisk pod uwagę. Jak bookowałem rodzicom wylot do Hiszpanii na wspólne wakacje z (wtedy jeszcze) wnukiem (spotkaliśmy się na miejscu) to z Wrocławia lecieli przez Gdańsk celem trafienia w terminy a przy okazji zaoszczędzenia 700 złotych - jedyny minus to podróż trwała 3h dłużej niż byłaby bezpośrednio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
Na razie nie muszę się kłopotać finansami na starty w ME czy MŚ - zaprzestałem tej rywalizacji gdy wzrosła konkurencja (w mojej kategorii wiekowej pojawili się byli mistrzowie) oraz gdy dotarło do mnie, że nie ma tam kontroli antydopingowej.

Wczoraj miałem dzień prac zleconych i nie robiłem nic związanego z poprawą sylwetki. Nawiasem mówiąc - te prace także męczą i zaczynają się pojawiać skurcze nóg!

Dzisiaj rano był trening barków (wznos ramion bokiem w górę + wznos ramion w bok w opadzie tułowia + wyciskanie sztangielek stojąc ) po 5 serii oraz skłony na krześle 2x20p - przerwa spowodowała, że nie chciało mi się więcej
Potem marsz wśród pól ok. 100 min. - pola zażółciły się rzepakiem (rośnie bardzo szybko).
W moim sadzie pełno kwiecia - może po raz pierwszy będę miał urodzaj wczesnych czereśni (co roku obradzają aby zgnić zanim dojrzeją z powodu nadmiernych opadów deszczy w maju).
Aktualnie piję winko! Będę dzisiaj pić go więcej niż zazwyczaj (i wcześniej zacząłem - przeważnie piłem tylko wieczorem ). Taki dzień się zdarza raz w roku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkiego dobrego w tym dniu (w następnych również).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
No to zdrowia!!
Chyba przeskoczyła cyferka w liczbie lat..
Hmmm???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
To prawda. Czas biegnie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium