SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku ja mam Videoshop na telefonie. Można łączyć wcześniej docięte filmy ale bez przejściówek. Jest kilka filtrów. Wersja angielska ale łatwy w obsłudze nawet jakby był po chińsku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
jezoo
Panie Janku ja mam Videoshop na telefonie. Można łączyć wcześniej docięte filmy ale bez przejściówek. Jest kilka filtrów. Wersja angielska ale łatwy w obsłudze nawet jakby był po chińsku.
Dzięki. Mój telefon jest tylko do dzwonienia .
Oddałem komputer do naprawy. Za jakiś czas naprawiona będzie kamera. Będą filmy lepszej jakości

Byłem na trasie marszowej po zmroku - starałem się iść jak najszybciej a czas to 109 minut. Kiepsko - były tylko przerwy na odlanie nadmiaru płynu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
Dzisiaj ciąg dalszy obolałości barków i ramion - bóle jakby tysiące szpilek były wbijane w tricepsy.
Barki może sam sobie załatwiłem nadmiernymi uciskami?!

Wieczorem byłem na trasie marszowej - było dość zimno - czas 108 minut 36 sekund czyli prawie taki sam jak wczoraj (ale zmęczenie jakby większe). Tracę trochę wody i nabicie mięśni wydaje się zmniejszać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
Po pierwszym dniu maszerowania po trasie czułem trochę gardło - nawet obawiałem się czy to nie tarczyca
Po drugim dniu czułem migdałki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to złapał Pan czeską anginę. Pewnie piło się zimne podczas marszu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
jezoo
No to złapał Pan czeską anginę. Pewnie piło się zimne podczas marszu?
Nie piję w czasie marszu ani w czasie jazdy na rowerze.
Nacisnąłem enter i byłem w trakcie dalszej edycji - ale Ty byłeś szybszy

Po pierwszym dniu maszerowania po trasie czułem trochę gardło - nawet obawiałem się czy to nie tarczyca
Po drugim dniu czułem migdałki
Po trzecim czyli dzisiaj kaszlę trochę i odrywają mi się drobiny nalotu na gardle

Igłowe bóle mięśni mam dalej. W związku z tym brak chęci do treningu siłowego - pewnie podświadomie czuję, że przerwa od niego pomoże mi a nie zaszkodzi . Pójdę na trasę marszową - niebo prawie bezchmurne i świeci słońce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pogoda bardzo ładna na spacer. U mnie nawet wiatru nie ma. Przerwa kilkudniowa od ciężkich treningów na pewno pozwoli się zregenerować i nabrać nowych sił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
jezoo
Pogoda bardzo ładna na spacer. U mnie nawet wiatru nie ma. Przerwa kilkudniowa od ciężkich treningów na pewno pozwoli się zregenerować i nabrać nowych sił
Niestety, pogoda zmienna jest
Zanim wyszedłem to słońce zniknęło a na trasie wiało okropnie! Na dodatek temperatura minusowa - przeszedłem swoistą krioterapię (z zwłaszcza moja goła potylica!). Czas marznięcia to 104 minuty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie nadal ładne bezchmurne niebo. Mrozek trzyma cały czas. Ja bez czapki nie ruszam się z domu i nie ważne czy lato czy zima. Syn (czyt. i ja) dostał teleskop pod choinkę to znowu pooglądamy księżyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
Żegnam się z 2017 rokiem .
Nie był to najszczęśliwszy rok: jedyny udany start to Mistrzostwa Śląska w kategorii weteranów.
Ostatnie 4 dni kompletnie bez treningów - tylko marsze. Długie przebywanie w łóżku i ograniczenie się do 5 posiłków. Teraz ważę mniej niż 78 kg.
Barki bolą i zadziwiająco mała ruchomość obręczy barkowej.
Zjadłem Nimesil oraz wypiję SHOW TIME i wybieram się na bal sylwestrowy.

Wszystkiego najlepszego Wam wszystkim w 2018 roku!
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium