SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
tatuncio
kółko mega, jeszcze upłynie sporo czasu zanim zrobię choć jedno powtórzenie w taki sposób
Wcześniej w podobnym stylu zrobiłem 10p . Wczoraj asekurowałem się ponieważ nie robiłem brzucha przez tydzień i bałem się o za duże zakwasy!
jsdolan - dżemy i kompoty są moim źródłem węglowodanów . Ale wezmę tę radę pod uwagę za kilka dni.


Jeszcze jak robiłem kółko ze stania miałem tydzień przerwy a potem zrobiłem 5 serii po 15 powtórzeń. Przez trzy dni nie umiałem zrobić żadnego ćwiczenia na brzuch . Węgle muszą być nie ma siły ale cukier jest zły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Teraz tyle świeżych owoców będzie - i truskawki, i papierówki... Te rozmoczone w cukrze niech zostaną na jesień i zimę...
Chociaż słabość w pełni rozumiem - bo dla mnie symbolem nagrody jest spodeczek powideł śliwkowych lub maku z miodem. Ale na szczęście nie mam za co się ostatnio nagradzać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Paatik
Teraz tyle świeżych owoców będzie - i truskawki, i papierówki... Te rozmoczone w cukrze niech zostaną na jesień i zimę...
Chociaż słabość w pełni rozumiem - bo dla mnie symbolem nagrody jest spodeczek powideł śliwkowych lub maku z miodem. Ale na szczęście nie mam za co się ostatnio nagradzać:)
Nagródź się za aktywność na forum albo znajdź jakiś inny powód - jesteś tego warta.
Muszę zjadać zapasy z ubiegłych lat (cały czas na diecie ). Truskawki są jeszcze zielone, czereśnie na drzewie są już zjadliwe ale najlepsze będą z 2-3 tygodnie. Jabłonie mają może za miesiąc będą nadawać się do spożycia?
jsdolan5 - cukier to glukoza i fruktoza! Cukier krzepi czyli daje siłę.
rozruch barków
wyciskanie w siadzie 20kg/4x5p
wyciskanie stojąc 48kg/4x5p
biceps/triceps 5 serii


na filmiku pierwsza seria - następne poszły lepiej
Póldę na spacer - piękne słońce i lekki wiaterek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Ojan@ Cukier krzepi czyli daje siłę.

Cukier krzepi ale wino lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
jsdolan5
Ojan@ Cukier krzepi czyli daje siłę.

Cukier krzepi ale wino lepiej
Podobno Melchior Wańkowicz powiedział, że lepij robi to wódka
Preferuję jednak wino - można wypić go więcej
Idę w końcu na ten spacer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345943
Jak to niedużo potrzeba ( sprzętu ) aby porządnie przećwiczyć całe swoje ciało :) + chęci :) + wiedza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Jawor50
Jak to niedużo potrzeba ( sprzętu ) aby porządnie przećwiczyć całe swoje ciało :) + chęci :) + wiedza :)
Wiedza z forum

Spacer zaliczony.
Potem przejechałem 30km na rowerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Od 2 dni wieczorem wchodzę na taboret 10 minut (2x5min. z krótką przerwą - nie chciałem się za bardzo spocić)

Dzisiaj :
rozruch barków
przysiad 48/58kgx10p 68kg/2x4p
wspięcia na palce
Podaję to co robię . Starość nie za duża radość - kilka dni temu miałem więcej chęci (i dlatego może więcej siły ). Robię przysiady aby całkowicie nie opaść z sił .
Idę na opalająco-rehabilitacyjny marsz.
Być może później przejadę się rowerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan


Preferuję jednak wino - można wypić go więcej
Idę w końcu na ten spacer


Ojan to taki Winnetou...

Winko tu, winko tam...

Ach ta dzisiejsza młodzież, w głowie tylko imprezki i libacje alkoholowe.

A ja pytam co z treningami, co z formą kulturystyczną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Kill-Bill

Ojan to taki Winnetou...
Winko tu, winko tam...

Ach ta dzisiejsza młodzież, w głowie tylko imprezki i libacje alkoholowe.
A ja pytam co z treningami, co z formą kulturystyczną?
Młodzież opisuje jak trenuje
a formę na filmach pokazuje .
Było tych filmów sporo w ostatnim czasie.

Marsz zaliczony. Żona kupiła połówkę kurczaka z rożna. Zjadłem pierś i 2 tosty z dżemem malinowym. Za chwilę wsiadam na rower. W czasie jazdy będę żuć suszone jabłka. Wino wypijam zazwyczaj wieczorem - wzmacnia ciało i ducha.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium