SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
Pogoda się zmieniła. Były burze w nocy. Ochłodziło się trochę ale mnie łamie w kapturach i dalej chrupie w karku. Ospałość duża!
Po drugim posiłku zabrałem się do treningu:
1a WL 48/58kgx10p
1b. Podciąganie w L-sit +10kgx5p
męczę się dalej
Chyba pójdę do lekarza popołudniu - konsultacja itp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
Na poprzedniej sesji WL 83kgx8p. Potem przerwa i lekarz.
Następnie przyciąganie wyciągu stojąc 5x12p i barki (pierwsza seria filmik) potem jeszcze 2 po 5p/5p/2p i mam dosyć! Przejadę się później rowerem

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
Rowerem przejechałem również mniej niż chciałbym

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
Krew oddana - we wtorek będę wiedział czy to choroba czy tylko lenistwo

Powtarzam trening barków. Koordynacja lepsza ale siły jakby mniejsze bo dzisiaj:
5p/5p/2p
5p/5p/2p
5p/5p/1p zrobię jeszcze z 2 podejścia i wsiadam na rower
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
Na rowerze przejechałem tyle samo co wczoraj.
Jednak dzisiaj było ciężej niż wczoraj!




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
Wczoraj z powodu oddania krwi do badań ominąłem pierwszy posiłek. Następny był mało kaloryczny i w efekcie przy treningu barków "Damasikiem" byłem bez sił i wytrzymałości. Odbiło się to także na jeździe rowerowej gdzie kompletnie osłabłem i ledwo kręciłem prawie nieprzytomny!
Wieczorem podjąłem walkę z tricepsem i bicepsem - nawet dobrze szło siłowo (lepiej niż na poprzednim treningu ramion) ale opadłem z sił po 4 super seriach!

Waga ciała mi rośnie a siły wyczerpują się po kilku seriach. Pewnie znowu błyskawicznie z nadczynności wpadłem w niedoczynność. Zmniejszam dawkę leku o 50% - tym bardziej, że brak go w aptekach.

Dzisiaj dzień przysiadów i rano nie byłem gotowy do jego podjęcia. Zjadłem drugi posiłek i może będę je robić przed południem lub skończy się jedynie na jeździe rowerem. Nogi mam cały czas obolałe .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Może warto pomyśleć nad tymi codziennymi przejażdżkami rowerowymi i zrobić sobie dzień odpoczynku ewentualnie pospacerować trochę?
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
_Szajba_
Może warto pomyśleć nad tymi codziennymi przejażdżkami rowerowymi i zrobić sobie dzień odpoczynku ewentualnie pospacerować trochę?
Z powodu nie wyleczonego palucha prawej nogi spacery odpadają.
Oprócz tego jazda na rowerze bardziej modeluje uda niż chodzenie.
Jeszcze trochę czasu na robienie masy i od 1 września trzeba zabrać się za skuteczniejsze palenie tłuszczu podskórnego do zawodów MPJiW.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Tak tylko zaproponowałem.
Moje nogi skuteczniej "modeluje" dieta i krótkie ale mocne interwały a nie klepanie kilometrów
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
_Szajba_
Tak tylko zaproponowałem.
Moje nogi skuteczniej "modeluje" dieta i krótkie ale mocne interwały a nie klepanie kilometrów
Dobrze napisane. Interwały - to co dla jednego jest krótkie to dla mniej wytrenowanego jest za długie a mocne powinny być zawsze. No i aby modelowały sylwetkę kulturystycznie nie może być ich mała ilość. Jazda na rowerze to wg mnie klasyczne interwały - kręcę tak mocno i długo ile mogę a potem nie pedałuję przez kilka(naście) sekund. I tak to wygląda w czasie mojej jazdy. Gdy wieje silny wiatr to niestety muszę ciężko pedałować przez cały czas. Gdy nie ma wiatru (a tutaj prawie zawsze wieje - albo z boku albo z tyłu) to kilometrów jest więcej i prędkość jazdy jest większa a zmęczenie mniejsze przy dłuższym czasie jazdy.
Idę robić przysiady
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium