SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1477540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Nie jest źle Panie Janku a powiedziałbym, że nawet całkiem dobrze. Widziałem Pana już z większym BF. Taki poziom tłuszczu utrzymać i można spokojnie sobie masować. Albo mi się wydaje, albo zmienił Pan trochę pozę bicepsy tyłem i rozciąga Pan bardziej plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131171
Jezoo
Nie jest źle Panie Janku a powiedziałbym, że nawet całkiem dobrze. Widziałem Pana już z większym BF. Taki poziom tłuszczu utrzymać i można spokojnie sobie masować. Albo mi się wydaje, albo zmienił Pan trochę pozę bicepsy tyłem i rozciąga Pan bardziej plecy.
To prawda, że miałem już większy bf. Muszę jednak obecnie starać się go pomału zmniejszać aby w końcu dojść do 75 kg z prążkami .
Nie wiem czy rozciągam te plecy czy przybyło mi trochę mięśni. Próbuję tak napinać mięśnie aby skóra za bardzo się nie marszczyła .
Z dzisiejszego zdjęcia chyba jestem zadowolony

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131171
Dzisiaj kończę pewien etap w swoim życiu.
Wczoraj trochę się opaliłem na plecach w czasie 103 minut marszu a dzisiaj niebo podziela mój melancholijny nastrój.
Wstałem z bólem karku (może to po wczorajszym treningu barków?) i miałem robić przysiady. Zjadłem i wróciłem do łóżka.
Jestem trochę przejedzony i nie mam pomysłu na aktywność fizyczną!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Kończy Pan ten etap, do którego małżonka kazała się przyznawać przed faktem? No to na jutrzejszy dzień i każdy kolejny życzę wszystkiego najlepszego, siły, sprawności i piękna
U mnie pogoda też ponura ale myślę jak tu ją ominąć aby zrobić to co zaplanowałem.


Zmieniony przez - Jezoo w dniu 2019-04-27 11:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346018
ojan
Dzisiaj kończę pewien etap w swoim życiu.


Panie Janku ostatni dzień 6-tki z przodu ,od jutra 7 lecz siąd" zostaje ,czyli dalej wszystko po staremu
Siłownia ,rower ,marsz spacerowy ,narzekanie i dalej do przodu w " ciągłej walce o wygląd "

Skoro tak wystąpiłem przed szereg to dzień wcześniej
Wszystkiego dobrego na tą 70-tkę dużo zdrowia ,i siły w dążeniu do startu w MŚ
samych pogodnych chwil,aby nic nie bolało a ćwiczyć chciało się cały czas


5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131171
Dziękuję - poznać mistrza w dedukcji! Osiągnięcia w brydżu ( i nie tylko tam) są tego potwierdzeniem.

Wymyśliłem przy pełnym żołądku (i łyknięciu sody) to

a potem w trakcie edycji
przysiad 48/58/68kgx10p
wspięcia na palce po 20p

idę na trasę marszową - może nie zmoknę za bardzo?
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Super wynik i jak elegancko robione powtórzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Najlepszego Ojan!!! Zdrowia po prostu bo resztę wypracujesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Jak to metryki kłamią. Jakie 70 lat, tak brykają dwudziestolatkowie. Rozumiem, że jutro urodziny?
https://kulturystyka.pl/sylwetki-polskiej-sceny-kulturystyki-i-fitness-jan-olejko/ 
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Ponieważ teraz jest już data urodzin to mam przyjemność złożyć życzenia urodzinowe. Dużo zdrowia, jeszcze raz dużo zdrowia, bardzo dużo zdrowia! Jest to najważniejszy aspekt życia, a taka nietuzinkowa postać z końskim zdrowiem resztę sama osiągnie, a i o zdrowie, jak widać też potrafi zadbać. Szczęścia rodzinnego, pogody ducha, pieniędzy, realizacji marzeń i dalszych sukcesów!
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium