SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1471041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
masti
Ojan-ale chyba nie całe???? :)

Bo tym wyczynem to nawet Kolosa byś zdystansował :)
Czyżby on też jadł białko w prochu i nie za wiele mu to pomogło? Ja dzięki niemu nie jestem za bardzo głodny. Niby powinny mi rosnąć mięśnie ale chyba nie do końca to się sprawdza. Nie byłem zdolny do dłuższych treningów siłowych - od 1,5 tygodnia to się zmieniło na "+" i nawet nie wiem dlaczego (może adaptacja organizmu a także nagrywanie filmików - trenuję w czasie edycji filmiku).
Moja aktualna forma nawet nie zbliża się do tej najlepszej tzn. po wstaniu z łóżka nie widzę żyłek na górnej części brzucha, nie widzę wyraźnych prążków na udzie i najważniejsze - żona mi nie powiedziała, że jestem twardy (a może plank był tak dynamiczny że nie zwróciła na to uwagi?).

Wczoraj marsz z truchtaniem zaliczony (zabrakło sił aby pobić rekord - uda trochę bolały ale najgorzej było przełamać się do dyszenia jak lokomotywa w czasie biegu i przerywałem bieg gdy zbliżałem się do tego momentu). Przejechałem także rowerem 20km.
Teraz po posiłku moja waga to 68,2kg a skóra z cienką warstwą tłuszczu bardzo się marszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No cóż, nie można mieć wszystkiego. Być jednocześnie twardym i z napiętą skórą. Niestety, nie te lata i mówię tu choćby o sobie.
Zdecydowałeś się już w kwestii wyjazdu na zawody?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Wczoraj kupiłem bilety na pociąg (tam i z powrotem). Wyjazd w sobotę po południu a w domu w poniedziałek o 14:00. Będą krzyże bolały od siedzenia przez 2 noce .

Idę robić trening góry ciała.
Potem trasa marszowa. Ochłodziło się i wieje mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
" Niby powinny mi rosnąć mięśnie ale chyba nie do końca to się sprawdza" W artykule, do którego link u siebie podałem pada sugestia, że optymalna ilość białka to 40g w każdym posiłku (mówimy o pełnowartościowym, zwierzęcym białku), a efekt MPS (muscle protein synthesis) jest potęgowany, gdy przed lub po posiłku zje się 5 g leucyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
ajazy
" Niby powinny mi rosnąć mięśnie ale chyba nie do końca to się sprawdza" W artykule, do którego link u siebie podałem pada sugestia, że optymalna ilość białka to 40g w każdym posiłku (mówimy o pełnowartościowym, zwierzęcym białku), a efekt MPS (muscle protein synthesis) jest potęgowany, gdy przed lub po posiłku zje się 5 g leucyny
Dzięki. Nie zdążyłem go przeczytać. Białka w prochu miałem 3xdziennie po ok. 50g - gdzieś tam czytałem, że w starszym wieku należy jeść więcej białka. Może następnym razem kupię też i samą leucyne ?
Po treningu. Wyszło słońce i idę się opalać . A tak wyglądałem w trakcie treningu (skóra luźna i trzeba będzie udawać, że tak nie jest )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dobrze jest. Powoli też mi się robi taki warkocz z mięśni na ramionach
Bardzo powoli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
panteon
Dobrze jest. Powoli też mi się robi taki warkocz z mięśni na ramionach
Bardzo powoli...
Ciekawe jaki będzie ten warkocz w niedzielę po południu (zawody zaczynają się o 13:00)

Marszobieg zaliczony. Było wietrznie i słońce przebijało się przez chmury. Był rekord trasy -ale nie wyłączyłem zegarka po powrocie .

Przejadę się rowerem. Nie zakładam ile gdyż mocno wieje. Uda mam trochę obolałe Została mi jedna tabletka LIPOBURN z nagrody w MŚląska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Powodzenia na zawodach, Panie Janku, już Pan zrobił swoje, teraz odpoczynek przed :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
shadow78
Powodzenia na zawodach, Panie Janku, już Pan zrobił swoje, teraz odpoczynek przed :)

Jeszcze nie wszystko zrobione . Walka o sylwetkę trwa aż do wyjścia na scenę. Niestety w ostatnich godzinach wiele może się zmienić i na dobre i na złe.

Przejechałem na rowerze 25km. Wiało mocno i trochę osłabłem a więc zrezygnowałem z dalszej jazdy.
Teraz oglądam TV i piję winko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Powodzenia! Niech Pan pokaże warkocze na ramionach Kratę i będzie spoko!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium