SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1468832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10013 Napisanych postów 30355 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728574
Ojan spróbuj nowej przdtreningówki All Nutrition Preworkout -na mnie działa super :)

I starcza na 2-3 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
masti
Ojan spróbuj nowej przdtreningówki All Nutrition Preworkout -na mnie działa super :)

I starcza na 2-3 godziny


Ja ostatnio biorę przed treningiem POWER SHOTA SFD Też daje odpowiedniego kopa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10013 Napisanych postów 30355 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728574
Preworkout na mnielepiej dziaai długo trzyma.
No i w smaku dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
masti
Preworkout na mnielepiej dziaai długo trzyma.
No i w smaku dobre :)
Spóźnione rady
Zamówienie wysłane i po ptokach.

Przejechałem na rowerze 25km.
Wieczorem powchodziłem na taboret ok. 5 minut

Jutro dzień przysiadów - ulubionego ćwiczenia Kill-Billa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
dla mnie BLADE - nie kopie tak mocno, ale działa równomiernie, ewentualnie dla czucia dodatkowych mrówek to betaalanina

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
masti
Preworkout na mnielepiej dziaai długo trzyma.
No i w smaku dobre :)


POWER też długo trzyma lepiej nie pić krócej niż 4 godziny przed snem . Ja wole w postaci shota może byc mniej smaczne ale nie trzeba tyle pić . Jania przysiady nie są takie złe też kiedyś za nimi nie przepadałem a teraz jak w treningu mam przysiady to się cieszę. Zresztą WL tez bardzo lubię choć ostatnio średnio mi idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
jsdolan5
Jania przysiady nie są takie złe też kiedyś za nimi nie przepadałem a teraz jak w treningu mam przysiady to się cieszę. Zresztą WL tez bardzo lubię choć ostatnio średnio mi idzie.
Przysiady są bardzo dobre a nawet wyczerpujące
Dzisiaj nic mi się nie chciało! Dosypiałem, podjadałem i słabo ale jednak poszło
przysiady 48/58/68kgx10p 78kgx4p 88kgx2p
wspięcia na palce po 20p

Robię rozruch barków - zrobiłem już 4 super serie
Potem chcę zrobić skłony na krześle
Samopoczucie się poprawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
Zrobiłem to co zamierzałem


Wypiję kawę i wsiadam na rower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mam genu, ale to jeszcze muszę sprawdzić. W tamtej dekadzie ćwiczyłem regularnie dwa lata (później mi się życie skomplikowało) i miałem wynik w przysiadach 130 kg x 5.

Jeszcze bardziej lubię fronty niż tylne. Dla mnie to ważne, bo z powodu kontuzji kolana mam słabsze czwórki, ale tylne z kolei oznaczają większy ciężar. Lubię też martwy ciąg i wiosło. To moje cztery ulubione ćwiczenia.

W poniedziałek robiłem tylne, wczoraj przednie, dziś i jutro wolne, a w piątek wracam na siłownię.

Dziś uczyłem koleżankę Evę w pracy co oznacza termin show your guns.

No normalnie, że masz pokazać biceps, no nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
Kill-Bill
Dziś uczyłem koleżankę Evę w pracy co oznacza termin show your guns.

No normalnie, że masz pokazać biceps, no nie?
Nie mam pojęcia - mój angielski leży.

Przejechałem na rowerze 25km.
Odłożyłem tabletki na tarczycę i stałem się bardziej impulsywny .
A może przyczyną jest niby redukcja?!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium