SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
_Szajba_
Fajnie to wygląda z boku, znaczy się ramię
No tak - jestem bohaterem w domu (przy niezbyt pochmurnej pogodzie światło z okna uwypukla detale sylwetki - na scenie jest różnie ).

Może przejadę się rowerem? Po marszach łapią mnie w nocy skurcze łydek i ud.
Waga kręci się wokół 74 kg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
Przejechałem na rowerze prawie 27 km.
Wiało bardzo w twarz i plecy.
Wianie w plecy nie rekompensowało wiania w twarz.
Zjadam drugi kubek wiśni z nalewki (zostało jeszcze prawie 3 litry tych wiśni ).
Życie jest piękne przy takim przegryzaniu - patrzę na walczących z otyłością na TLC.

Patrzyłem na stronę związku i zobaczyłem, że nie wiadomo gdzie będą Mistrzostwa Świata Weteranów! Wcześniej miały być MŚJiW w Atenach a teraz wygląda na to, ze zostały rozdzielone na Juniorów i Weteranów.
Tak czy owak - najpierw muszę zostać mistrzem Polski na MPJiW w Grodzisku Wielkopolskim aby myśleć o Mistrzostwach Świata
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
Trening barków trwa

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Dobre ćwiczenie na obręcz barkową. Ja wykonywałem je w wąskim chwycie. Mały ciężar ale czuć palenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
Jezoo
Dobre ćwiczenie na obręcz barkową. Ja wykonywałem je w wąskim chwycie. Mały ciężar ale czuć palenie.
Robię je głównie dla wyprostowania postawy i czuję prostowniki w okolicy 10-go powtórzenia.
Po odpoczynku była sesja na ramiona biceps na wyciągu/ francuz po 5 serii i filmik 6x (ciężary te same we wszystkich ćwiczeniach)

wsiadam na rower . Wieje ale jest słonecznie - akurat na japonki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Robiłem unoszenia do przodu ale tylko do wysokości barków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Tutaj Karol Małecki pokazuje sposób wykonania, o którym pisałem.
Oglądać od 14:35, chociaż cały trening warto obejrzeć.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
kerad+jezoo - dzięki za info. Robię w różnych szerokościach

Dzisiaj : przysiad 48/58/68kgx19p 78kg/2x8p
wspięcia na palce po 20p

miałem zrobić jeszcze jedną serię ale żona mnie odwlekła i zrezygnowałem
Zrobię coś na brzuch i po posiłku wsiadam na rower łapać witaminę D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Progres siłowy jest. Waga nadal rośnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
Jezoo
Progres siłowy jest. Waga nadal rośnie?
Nie pozwalam (tak mi się wydaje) na raptowny dalszy wzrost wagi. Kręci się teraz ok. 74 kg a nawet trochę poniżej.
Brzucha nie zrobiłem jeszcze - słabo się czułem!
Byłem na rowerze 32 km i też zbyt osłabłem aby pedałować dalej ( nie sprawiałoby mi to już przyjemności gdyż byłem jakiś otępiały).
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium