SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nakrywka spoko. Robię wolniej. Kręg po kręgu
Polecane na trawienie !! Tylko nie robić zaraz po jedzeniu!

Mostek - proszę spróbować zbliżyć ręce do stóp. Brzmi dziwnie, ale chodzi o podstawy całego łuku/mostka.
Ręce bliżej barków - tym samym będą bliżej stóp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131214
panteon - zastanawiam się nad (jako wstępnym etapie) mostkiem na głowie. Moje tricepsy nie potrafią mnie utrzymać w górze. Właściwie to nie ćwiczyłem tego mostka a jak wiadomo - trening czyni mistrza!
Właściwie to byłem zadziwiony, że nakrywka tak łatwo mi poszła (porównując do próby poprzedniej).

Muszę ćwiczyć i ćwiczyć!


Zmieniony przez - ojan w dniu 2016-01-20 20:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 197 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 870
ojan
panteon - zastanawiam się nad (jako wstępnym etapie) mostkiem na głowie. Moje tricepsy nie potrafią mnie utrzymać w górze. Właściwie to nie ćwiczyłem tego mostka a jak wiadomo - trening czyni mistrza!
Właściwie to byłem zadziwiony, że nakrywka tak łatwo mi poszła (porównując do próby poprzedniej).

Muszę ćwiczyć i ćwiczyć!



Zmieniony przez - ojan w dniu 2016-01-20 20:24:25


Wydaje mi się że to nie tricepsy tylko trzeba nogami "wjechać" troche bardziej do tyłu, zeby dłonie były bliżej głowy. Wtedy będzie łatwiej wybić się do mostka (czy mostku...nie wiem). Trzeba te tricepsy trochę bujnąć nogami, zakładając, że kręgosłup ma odpowiednią elastyczność (bo może to on jest problemem i nie może się wygiąć do tego ćwiczenia..) pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131214
badassgym - postaram się skorzystać z Twoich rad.

Dzisiaj przy kawie przeczytałem: http://tvnmeteoactive.tvn24.pl/dieta,3016/rewolucja-w-piramidzie-zdrowego-zywienia-nr-1-sport-i-warzywa,191325,0.html
MaGor pewnie to oleje (a ja pozostanę przy tym co robiłem i jadłem dotychczas).

Teraz toaleta a potem trening klatki z plecami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
IŻIŻ ma swoją logikę. Polega ona głównie na czujnej obserwacji trendów z kolorowych gazet Na mnie nie działają takie zmiany. Jestem bardziej przwidywalny niż pogoda: olewam IŻIŻ.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131214
MaGor - jestem prorokiem. Przewidziałem Twoją reakcję

No i po treningu - bz.
A to zamiast foto:



Bober prawie niewidoczny
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131214
Część bonusu od sąsiadki (tzw. kołocz weselny - dawany gościom weselnym przed nadchodzącym weselem). Część gdyż większą resztę żona wzięła


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
masa idzie, krata znika

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Wszyscy zmasowani a ja 88 na zegarze i chudość. Też oglądałem piramidę w TVN i w myślach widziałem minę Maćka.


Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2016-01-21 10:20:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
na takich kołaczach też bym chciał robić masę

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium