SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zapał jest, a reszta pójdzie za nim Git!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130942
panteon
Zapał jest, a reszta pójdzie za nim Git!
Od myślenia o treningu do zapału droga bardzo daleka.
Wczoraj 20 min. marszu do lekarza i plank dynamiczny. Było za dużo chętnych chorych na leczenie i przełożyłem konsultacje na środę .
Dzisiaj zakwasy na nogach i pośladkach.
Próbowałem coś robić : krążenia rękami w przód i tył 3x20p
wznos talerzyków 2,5kg bokiem do poziomu 3x12p
wznos w pochyleniu tułowia 3x10p
wyciskanie stojąc 8kg/2x20p
skłony na krześle 2x10p

W lustrach widzę kręgi kręgosłupa i wiszącą otłuszczoną skórę. Mięśni brak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12170 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627431
Podje Pan trochę, poćwiczy i wszystko wróci. Byle nie przeginać skoro po zwykłym planku dynamicznym są zakwasy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Był plank, znaczy będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak z apetytem i nawadnianiem Panie Janku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Paatik
Podje Pan trochę, poćwiczy i wszystko wróci. Byle nie przeginać skoro po zwykłym planku dynamicznym są zakwasy...


No ja tam nie jestem przekonany ze ten plank był taki sobie zwykły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12170 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627431
No dynamiczny był, po przerwie był - czego tu się dopatrywać?? Te zakwasy mają być gwarancją jakiejś "specjalności"? eee faceci...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130942
Paatik
No dynamiczny był, po przerwie był - czego tu się dopatrywać?? Te zakwasy mają być gwarancją jakiejś "specjalności"? eee faceci...:)
Nie było "specjalności" chociaż każdy plank jest odmiennie odczuwany. Zakwasy prawdopodobnie spowodował 20 min. marsz

jezoo - jem trochę mniej gdyż chciałbym stracić trochę tłuszczu. Piję wystarczająco dużo (chociaż nie piłem jeszcze wina w tym roku - chyba jednak dzisiaj zacznę). Odwodniony jednak jestem - bez większej ilości węgli woda przelatuje przez organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Planki są na tapecie - idzie ku dobremu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan


jezoo - jem trochę mniej gdyż chciałbym stracić trochę tłuszczu. Piję wystarczająco dużo (chociaż nie piłem jeszcze wina w tym roku - chyba jednak dzisiaj zacznę). Odwodniony jednak jestem - bez większej ilości węgli woda przelatuje przez organizm.

Panie Janku dobrze, że Pan je Jak Pan chce jeszcze tłuszczu się pozbywać ważąc 68kg to jak Pan się dotnie to chyba wolałbym Pana nie widzieć Wiem, że szykuje się Pan pod zawody ale taki stan odbije się Panu na zdrowiu. Nie lepiej przywrócić organizmowi homeostazę przez chociaż tydzień i dopiero uderzyć w docinanie? Nabrałby Pan siły i witalności
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium