SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130920
Widziałem się z krewnym, który od 77 tygodni odżywia się światłem (pisałem o nim ). Ma się dobrze.
Wędrowałem z kijkami przez prawie godzinę w towarzystwie kuzynki - ciepło mi było i nawet się spociłem (a ona nie).
Teraz piję winko i w zasadzie brak mi sił na pedałowanie lub wstępowanie na taboret.
Do zawodów 13 dni a ja nie widzę żył na brzuchu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123163
ojan

Walczę o formę na rowerze a tracę ją przy stole!
Momentami wydaje mi się, że może będzie dobrze.
Najczęściej jednak wydaje mi się, że nie dam rady być tak dobrym jak większość konkurentów!


Jeszcze na jesieni było to dla mnie nie do pomyślenia żeby na dwa tygodnie do zawodów zjeść choć gram więcej. A wczoraj pozwoliłem sobie na normalne świąteczne menu łącznie z ciastem i odrobiną alkoholu. Biorę z Ciebie przykład, walczę o formę ale odpuściłem ekstremalny rygor, kto wie czy nie na kożyść formy.




Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2016-03-28 10:59:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130920
Red - nie bierz przykładu ze mnie - to grozi gorszymi lokatami na zawodach!

Na razie wierzę w bilans kaloryczny. Problemem dla mnie jest jego utrzymanie (pewnie dlatego, że go liczę na oko).
Dzisiaj pojeżdżę na rowerze.
Trening siłowy może będzie jutro.
Pomału dojrzewam do zmniejszenia częstotliwości trenowania grup mięśniowych (albo do mniejszej objętości).
Zastanawia mnie moja niechęć do trenowania mięśni brzucha! Kilka lat temu trenowałem go codziennie po kilkanaście serii a teraz 1-2 razy w tygodniu po 3-4 serie! Brzuch jest słaby ale trochę go widać!

Doszedłem do takiego poziomu słabości (mistrzostwa), że wystarczy 1-2 serie na ciężarze rozgrzewkowym aby mięśnie były napompowane a ja miałbym dosyć treningu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130920
Przejechałem na rowerze 45km - rekord w tym roku.

Nie dotrzymałem słowa i zrobiłem trening tego co mnie nie boli:
1. Wiosłowanie w pochyleniu tułowia 48kgx10p 88kgx8p 98kg/5x6p
2. Biceps na wyciągu 30kg/4x8p 35kg/3x6p

Dawno nie było mojego filmiku na YT i to mnie trochę zdopingowało.
Filmik się ładuje. Można oceniać: formę wykonania oraz formę ogólną.





Zmieniony przez - ojan w dniu 2016-03-28 18:58:24
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345930
Panie Janku -mistrzostwo świata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130920
Jawor - pochwaliłeś bardziej niż sympatycy na YT

Byłem na spacerze wieczornym - muszę znaleźć czas na te spacery (za dużo tłuszczu mam na sobie !).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
szacun bo jak patrze u mnie jak chłopaki robią wiosło to mi się płakać chce a tutaj i dopięcie i lekkie pochylenie nawet widać

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Właśnie pokazałem zięciowi jak się powinno robić wiosłowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130920
Gwid
szacun bo jak patrze u mnie jak chłopaki robią wiosło to mi się płakać chce a tutaj i dopięcie i lekkie pochylenie nawet widać

No właśnie - tylko lekkie gdyż mam za słabe prostowniki.

Dzisiaj próba z kółkiem - rekord - ciężko w pozycji rozciągniętej!



Przejadę się rowerem - podobno pali dużo kalorii (a przy szybkim marszu jestem bardziej "zmachany" chociaż mniej kalorii zużywam). Dziwny jest ten kalkulator spalania - w czasie snu pali się więcej niż przy oglądaniu TV
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo podoba mi się Pana dziennik,a filmiki na YouTube to już całkiem miazga...ma Pan nowego fana,będę śledził i niech moc będzie z Panem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium