SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1477740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Skierowanie na badanie mam - będzie we wtorek a wyniki w czwartek
Zrobiłem barki:
wznosy w bokiem w górę
wznosy w bok w pochyleniu tułowia
wyciskanie sztangielek 20kg/4x10p
pierwsza seria na filmiku (z pierwszą serią na brzuch)
wznosy kolan 30p 25p 22p

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Wszystko opisane na filmiku na YT.
Zrobiłem konstrukcję do naśladowania treningu Pudziana - źle przygotowałem talerz 10 kg a więc zrobiłem serię bez obciążenia aby przekonać się, że nowe ćwiczenie na 40p daje w kość. Na konstrukcję wsiadałem z obawą - była mało stabilna.
Możliwe, że spróbuję dzisiaj jeszcze raz z obciążeniem i zwiększeniem skosu ławeczki

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Skosu nie zwiększyłem ale obciążenie 10 kg było

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7 Wiek 60 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 633
brzucho ładnie pojechany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Ostatnio Big Majk stwierdził, że nie warto ćwiczyć brzucha, bo ten wzmacnia się przy innych ćwiczeniach. Trochę mnie to zdziwiło, bo przed laty mówiło się, aby brzuch ćwiczyć ekstra po każdym treningu, czyli nawet codziennie, jeżeli ktoś codziennie miał trening.
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
olotraper
Ostatnio Big Majk stwierdził, że nie warto ćwiczyć brzucha, bo ten wzmacnia się przy innych ćwiczeniach. Trochę mnie to zdziwiło, bo przed laty mówiło się, aby brzuch ćwiczyć ekstra po każdym treningu, czyli nawet codziennie, jeżeli ktoś codziennie miał trening.
Dawniej mówili prawdę i mieli brzuchy wytrzymałe oraz okazałe.
Przy plankach też brzuch pracuje .

Dzisiaj chyba nie będę trenować - spotkanie rodzinne i przyjacielskie z okazji urodzin żony.
(Rano mi się nie chciało trenować!)


Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-02-10 13:33:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Ja będę, bo nie idę na angielski

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Dzień regeneracji.
Tort bezowy i tort tradycyjny.
Sałatki rozmaite.
Pstrąg wędzony.
Jutro rano krew do badań a potem zobaczymy co dalej .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Tort to ładowanie węgli , oby jutro cukier nie wyskoczył w wynikach.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
olotraper
Tort to ładowanie węgli , oby jutro cukier nie wyskoczył w wynikach.
Tort to raczej więcej tłuszczu.
Gdy wyskakuje cukier w wyniku to są problemy z cukrzycą a ja mam problem z tarczycą.

Po Pudzianowym treningu brzucha i plankach czuję brzuch.
Dodatkowy dzień wolny (wczorajszy) dzisiaj od rana nastraja mnie optymistycznie. Ciekawy czy tak będzie do wieczora?
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium