SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Z bojlera do kaloryfera - walka o wygląd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Po 35 roku życia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 696
Cześć
W związku z zakończeniem redukcji postanowiłem założyć dziennik. Krótko o mnie. Rocznik `86, wzrost 193 cm. W grudniu 2022 przy wadze 120 kg zacząłem redukcję. Głównie rower, bieganie, przez cały okres siłownia bardzo nieregularnie, raczej z nudów. Aktualna waga to 86 kg. Dzisiaj zakończyłem redukcję, od jutra dokładam 200 kcal i zaczynam wchodzić na masę. Na początek planuję spożywać 3100 kcal, 180g białka, 103g tłuszczy i 366g węgli. Plan jakim zamierzam trenować to Greg Nuckols Beginner Program. Poza siłownią chcę zostać przy rekreacyjnym bieganiu. 3x w tygodniu po siłowym 20 minut, oraz raz w tygodniu dłuższe rozbieganie ok 10 km, lub wypad w góry. Cel to funkcjonalna masa, kondycja oraz ogólna poprawa sylwetki. Liczę na merytoryczną dyskusję i ewentualne zj**ki w przypadku rażących błędów






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
Można pozazdrościć kostek na brzuchu i ich układu.
Kalorie źle policzone - przy tych makro mi wychodzi ponad 3500kcal.
Nie znam tego planu treningowego i na razie nie chce mi się go poznawać (tzn. szukać).
Gratulacje za to co osiągnąłeś a zj**ka, że nie dbałeś wcześniej o sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 696
Wychodzi 3100 jak w mordę strzelił.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
Przepraszam bardzo - masz rację. Źle policzyłem - jakiś chochlik przestawił mi liczby w makro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 696
Trening i miska z dzisiaj. Trening udany, ciężary żadne bo to dopiero początek. Wpadło 3100 kcal bez problemu, jest miejsce na więcej w przyszłości. Nie wiem czy będę wrzucał wpisy codziennie (raczej nie), czy po treningu, czy raz w tygodniu zbiorczy raport. Pewnie wyjdzie w praniu.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 696
Z dzisiejszego treningu. Po treningu wrzucone 25 minut marszu na bieżni w pochyle 8-15%. Miska trzymana w 100% co raczej będzie regułą. Zaczęło mnie łapać lekkie przeziębienie ale nic o czym warto więcej pisać. Jeśli się nie poprawi to wyjście w góry w sobotę pod znakiem zapytania.





Zmieniony przez - szafek w dniu 2024-01-31 20:45:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 696
Całe 2 tygodnie przepracowane uczciwie. Dieta trzymana na poziomie 3100 kcal. Tydzień temu waga -0.4 w stosunku do poprzedniego tygodnia, jeśli jutro tendencja się utrzyma dokładam kolejne 200 kcal. Trening wpadł FBW Sakera zmodyfikowany pod większą ilość powtórzeń.





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 696
Waga +0.4kg w górę, pas -1 cm, zostawiam obecna ilość kalorii na kolejny tydzień. Jako że nie samą siłownią człowiek żyje, dzisiaj deptane w górach.

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy według was ten plan może być?

Następny temat

Trening Push Pull - ocena

WHEY premium