SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
masti

Ale ,że sam przez 3 miesiące w roku stosuje środki dopingowe,przeważnie źle dobrane i do tego nie trzyma diety-czyli efekt lipa - już o tym nie wspomina.
I oczywiście nikt go o takie praktyki nie posądza,bo wygląda słabo :)

Ale dziś 80 % trenujących mężczyzn i kobiet trenujących na siłowniach-lecą na dopingu.

Wyników brak,bo brak po prostu podstaw,i treningowych i dietetycznych i medycznych a do tego brak tej ,tak niezbędnej determinacji.

Setki moich kolegów,którzy ze mną ćwiczyli,czy ja ich trenowałem-skusiło się na doping.

Jedno co mogę powiedzieć-byli bardzo rozczarowni efektami -tak dwu miesięczna kuracja guzik im dała-trochę wiecej wyciskami,trochę wiecej w bicku ,twarz pyzowata,spoceni od jednej serii,jak prosiaki-to były zauważalne efekty.




No, czyli to co mówię iść na całość, profesjonalnie podporządkować pod to całe życie i traktować to, jak pracę, a nie weekendowo. Wtedy lepiej wcale. Ja miałem wielu kolegów trójboistów, którzy teraz w wieku 50+ mają duże problemy zdrowotne, niektóry byli bardzo utytułowanymi zawodnikami. Dwóch nie ma dzieci, ale z tym mieli już problem przed 40tką. Użalali mi się w prywatnych rozmowach, razem na bramkach staliśmy to o wszystkim się gadało. Wtedy ogólnie w latach 80tych było mało wiedzy. Do dziś pamiętam, jak byłem rozgorączkowany, brać, czy nie, gdy kumpel kulturysta (wicemistrz Śląska) chciał mnie metką częstować. Już wtedy wiedziałem, że z nim coś nie tak, jak o byle co kłócił się, straszne awantury z dziewczyną robił, zmienny nastrój. Łysieć też zaczął, a dopiero dwudziestoparolatek. Będziecie się śmiać, ale żeby nie brać tej metki zaważyło to, że przegrywał ze mną na rękę i wyciskał też tak, jak ja 125 kg. Myślałem, po co się truć skoro mamy tę samą siłę, he, he. On normalnie był chudy tylko przy zawodach swoich doganiał mnie z wagą i siłą. Potem w miarę coraz większej wiedzy, plotek i jak kumpel taksówkarz z naszej dyskoteki miał kłopoty zdrowotne, leczył się endokrynologicznie, docierało coraz więcej informacji, utwierdziło mnie to, że decyzja w moim przypadku była słuszna. Ale do dzisiaj pamiętam to rozgorączkowanie, częstować się, czy nie, bicie się z myślami, jego wyciągnięta ręka ze szklaną lekko miodową fiolką z małymi białymi tabletkami. Pokusa była duża, przyznaję.
3

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130947
Olotraper - gdy zaczynałem to nikomu się o tym nawet nie śniło. A potem cały czas treningi w domu i nie miał mnie kto wciągnąć w koksowanie.
Przejechałem na rowerze 30 km - pierwszy raz tyle w tym roku.
Wczoraj żona kupowała mi piersi z kurczaka.
W kolejce do kasy staruszek mówi: dużo tego.
Żona - mój mąż to kulturysta i zjada 1,2 kg dziennie.
Staruszek - to ten co jeździ na rowerze?
Kasjerka - jego to chyba wszyscy znają.
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130947
Wczoraj trasa marszowa zaliczona w 95 minut.

Dzisiaj rano:
skłony na krześle 5x20p
WL 48/58/68kgx10p 78kgx1p 1p
Przyciąganie w siadzie po 10p
Marnie i słabo się czuję! Rano waga pokazała 74,5 kg .
Po prostu załamka!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
"jego to chyba wszyscy znają" - nie ma to tamto ! tak musi być !
1

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130947
tatuncio
"jego to chyba wszyscy znają" - nie ma to tamto ! tak musi być !
Mieszkam w niewielkiej miejscowości gdzie wieści się szybko rozchodzą.

Na rowerze przejechałem 20 km.

Po południu przeszedłem trasę marszową w 107 minut.
Nie miałem dzisiaj energii.
Nadzieja w jutrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130947
Szajba mnie wyciągnął do tablicy

potem wznosy na krześle 4x20p
wznos ramion bokiem w górę/ wznos ramion w bok w pochyleniu 5x15p
Słaby i wyczerpany poszedłem na posiłek.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
niezła jazda !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130947
tatuncio
niezła jazda !
Dupa za wysoko!
Jazda to była potem na rowerze 20 km - dupa jeszcze tłusta a wysiedzieć na siodełku dłużej nie potrafiłem.
Potem byłem na trasie marszowej - starałem się iść jak najszybciej ale wyszło wolniej niż wczoraj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130947
wycwiel
ojan coraz większy kozak z Ciebie
Uchodzi ze mnie powietrze!
Wysikuję wodę a tłuszcz pomału znika. Zbyt pomału. W tym wieku to tylko czas prędzej płynie.
Targają mną różne wątpliwości.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium