SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Wczoraj rano po próbie 100 przysiadów stwierdziłem, że muszę się wieczorem narąbać . Wieczorem moja szefowa kuchni (prawie jak pielęgniarka - też biały fartuch ) zaproponowała mi koniak a potem lody. Naprawdę smak jak marzenie. Dopełnieniem wieczoru był plank. Spałem doskonale. Obudziłem się wcześnie i w pełni zrelaksowany.

Dzisiaj rano przy posiłku czytam nasz dział a tam: Szajba z Kercherem i tatuncio ze 100p przysiadów (zdaje mi się, że ktoś tam przeskoczył dziesiątkę przysiadów w okolicy 70p - tak mi się wydawało ale mój skromny bohater robił dalej i było 100p).

1. MC 48/68kgx6p
przysiad Kerchera 68kgx1p
MC 88kgx6p 123kg/3x4p
jakoś ciężko było a nie chciałem kuku
2. Podciąganie na drążku nachwytem 5x7p
Do zrobienia: wznosy ramion w opadzie, biceps
Pogoda słoneczna a więc może będzie rower a wieczorem marsz

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Jednak czołgista.,teraz nie ma skórzanych kombinezonów.Przed wojną mieli je pancerniacy z Żaganiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
kerad37
Jednak czołgista.,teraz nie ma skórzanych kombinezonów.Przed wojną mieli je pancerniacy z Żaganiu.
Byłem w Żaganiu przez 1,5 roku

Wsiadam na rower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szajba z kercherem? A co on rower mył?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
fanslaska
Szajba z kercherem? A co on rower mył?
Pomyłka literowa
Nie przypuszczałem, że czytasz mnie tak uważnie

Przejechałem na rowerze 20km przy silnym bocznym wietrze.
Pozostał mi marsz 9,6km oraz coś na brzuch (samymi plankami brzucha nie zbuduję).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Wczoraj marszobieg 90 minut.
Dzisiaj słabszy trening przysiadów 88kg/2x4p a reszta bez zmian

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Panie Janku, jak to jest z naparem z pokrzywy i odwadnianiem?
Ktoś u Pana to polecał.
Ile tego pić??
Mam wypić litr? Wątpię.
Czy np. 2 torebki w filiżance kilka razy dziennie? Chyba nie można pić jej zbyt dużo, żeby się nie nawadniać.

Mało wczoraj zjadłem. Zostało mi 1,5kg do zrzutki (najlepiej do wieczora, żebym kolację zjadł normalną !!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Pic na wodę z tą pokrzywą - trzeba pić kilka dni.
Jeśli masz ważyć jutro określoną wagę to już dzisiaj nie pij nic. Jedz białko w prochu bez węgli albo w ogóle (jak nie masz prochu to pierś z kurczaka a potem tabletki na wypróżnianie np. Xenna extra całą zawartość i popij wodą)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Myślałem, że pokrzywa to bardziej doraźnie działa. Piję od 3 dni, ale bez ładu i składu.
Nie jestem takim hard corem, żeby zastosować się do wszystkich zaleceń (jutro pracuję cały dzień i taka Xenna raczej jest niewskazana).
Białko - bez wody??
Wczoraj zjadłem rano jajka, kawę z masłem, a potem 2x białko na wodzie. Tyle.. głodny jakoś nie byłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Białko możesz rozrobić z jakąś ilością wody . Bez problemu jadłem próbki 20g białka na zawodach sypiąc do ust małe porcje i rozpuszczały się w ślinie.
No to kiedy masz ważenie?
Jak się boisz brać Xennę przed pracą to weź ją po pracy dobę przed ważeniem . Może tak siedzieć dużo wagi! Na szybko możesz wziąć czopki Glyceroi - działa szybko.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium