SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1471135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
Byłem na weryfikacji - spotkałem i porozmawiałem trochę ze swoim rywalem Mateuszem Brzuchaczem. Wycięty do ostrego i wysuszonego wyglądu twarzy - musiałem zapytać czy to on .
Ważyłem 73,6 kg.
Na zawody muszę dojeżdżać 102 km.
Ponieważ nie mam szans na pokonanie rywala to specjalnie się nie spinam w tych ostatnich godzinach. Jem trochę więcej chleba z dżemem śliwkowym.
Jutro zjem białko w proszku rano a około południa będzie po moim występie - zawody zaczynają się o 10:00 a Sylwester Szymczuk będzie robić transmisję na YouTube - wpiszcie na Youtube sylwester szymczuk na żywo i z pewnością traficie na tę transmisję z Mistrzostw Śląska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymam kciuki za dobry występ ! B⁠-⁠)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
Zmęczony i zniechęcony ale nagrodzony

Blado wyszło gdyż brązowiłem się tym co miałem. Rywal piękny i młody - w tym roku stał się weteranem rocznikowo i brakuje mu nieco do skończenia 40 lat - brązowił się profesjonalnie za 250 zł
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Graty ojan !!
40 lat to weteran no jak ta młodzież się szybko zużywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja uważam,że jeżeli jesteś o 34 lata to jesteś lepszy.W pozycji biceps bokiem wyglądacie tak samo i Twoja sylwetka nie odbiega.Tylko plecy i tu powinien być priorytet w treningu, a nie w seriach łączonych z klatka i zawsze plecy zmęczone po klatce. Z tego co pamiętam to tak robisz od lat.Taka moja skromna ocena..bez próby pouczania mistrza jakby nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12125 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130981
Dziareki i wycwiel - dzięki za konkretne wypowiedzi. Mam wiele do poprawienie: przede wszystkim docięcie, potem wielkość mięśni.
Nie poprawię swojej anatomii i to największy problem - za mały wzrostem, żebra zachodzą na miednicę.
W zawodach biorę udział chyba z przyzwyczajenia -:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Janie forma super. Jednak jak napisałeś anatomii nie oszukasz. Podobnie jak u mnie szerokie biodra albo za krótkie kości obojczyka. Jak zauważono powyżej najszerszy do poprawy i na niego powinieneś zoptymalizować treningi.Hej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co pamiętam Fileborn przechytrzył genetyke. Wąskie barki, szerokie biodra..słabe wcięcie w talii.





Zmieniony przez - Dziarek63 w dniu 2023-04-02 16:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Przechytrzył tylko czym
Wysłałem do niego na kursy instruktorskie normalnego zawodnika to wrócił odmieniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi o lata jego świetności.. a co ma naskrobane tu i tam to coś słyszałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium