SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1471108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130978
Może się uda poprawić?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130978
Przygotowania trwają - redukcja zaczęta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 240 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3266
Ojan czy tak niska frekwencja na mistrzostwach regionalnych to norma czy też był to wyjątek? Ilu zazwyczaj / średnio, jest uczestników na mistrzostwach regionalnych i jak to wygląda na MP ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130978
Teraz było mniej zawodników niż zwykle - pewnie wzrost opłat i zmiana strojów miała wpływ. Gdy rozwinął się NPC to od więcej tam startuje (nie ma kontroli dopingowej -chociaż takiej w zasadzie też nie ma na regionalnych w IFBB) bo każdy chce zostać MrOLYMPIA .
Jeśli chodzi o weteranów to na regionalnych takich jak Mistrzostwa Śląska, Słupsk jest (było ) ich mało. Na Helu weteranów było więcej podobnie jak i w Strzegomiu.
Po świętach są Mistrzostwa Polski w Kielcach i okaże się ilu będzie zawodników w kulturystyce - są to zarazem eliminacje do Mistrzostw Europy i chętni do nich muszą wystąpić w Kielcach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Ostatnio czytałam wpis o tym co się dzieje w kulturystyce i obecnie w Polsce jest ok. 12 różnych federacji i każda ma swoje mistrzostwa więc dużo osób ma sznase na zostanie mistrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130978
Viki
Ostatnio czytałam wpis o tym co się dzieje w kulturystyce i obecnie w Polsce jest ok. 12 różnych federacji i każda ma swoje mistrzostwa więc dużo osób ma sznase na zostanie mistrzem
A ja od kilku lat staram się o odnowienie swojego mistrzostwa
Na razie zgłosiłem się na zawody w Słupsku w kat. weterani open (wiadomo, że będę pierwszym wywołanym do dekoracji )


Po odpoczynku zrobię trening barków, ramion i wieczorem brzuch.
No i kroki na trasie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 240 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3266
No właśnie zastanawiałem się ostatnio nad tym co opisała tutaj Viki.
Patrzyłem na rózne strony i profile trenerów personalnych - co jeden to Mistrz Polski i okolic. Aż sie wierzyć mi nie chciało ze to możliwe żebyśmy mieli tylu mistrzów :)
Skoro jednak jest tyle federacji, kategorii i sub-kategorii (wagowe, wiekowe, męska sylwetka, męskie bikini, w gaciach po kolana i w stringach, ciężkie, klasyczne itp itd) to nie dziwi ze i mistrzów się wyroiło
Z drugiej strony nie chcę się jednak naśmiewać z różnych niszowych mistrzów mało znanej federacji - myślę ze każdy start w dowolnej federacji okupili solidna praca i długim przygotowaniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium