SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1476819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Gabriela Kuneckiego znałem jedynie z bezpośredniej rywalizacji i nie przypuszczałem, że kiedyś miał taką formę!
Prawdopodobnie bym go nie rozpoznał.
Może po dłuższym namyśle rozpoznałbym go po fryzurze!


Przyznam, że sam byłem zaskoczony formą jaka prezentuje na fotce.



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131121
No i po weselu!
Wspaniali goście, para młoda i jedzenie, że o piciu już nie wspomnę!
No i prawie popłynąłem - całkowicie odmiana od dotychczasowej diety. Najadłem się i napiłem do granic możliwości. Z powodów niezależnych ode mnie musieliśmy skończyć pobyt wcześniej i to uchroniło mnie od większych problemów niż wypchany brzuch!

Dzisiaj przed południem:
1a. Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 48/58kgx10p 68kg/4x5p 73kg/ 5x2p
1b. Podciąganie na drążku podchwytem po 6p
2. Dipy 5x7p

Wzrosła wytrzymałość siłowa - oby tak dalej (w zimie tego roku byłem silniejszy).
Potem w słońcu maszerowałem po tradycyjnej trasie wśród pól - opalałem się.
Następnie po chłodniejszym prysznicu przespałem się ponad 2 godz.
A teraz wsiadam na rower i przejadę kilka pętli po ścieżce rowerowej. Nie jestem w tym taki dobry jak kamaro i jego żona (szkoda).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miło czytać co piszesz o rowerowaniu mojej żony i moim , rzeczywistość jest jednak skromna.
Bawimy się w zwykłe spacery rowerowe , do tego mocno nieregularnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131121
kamaro - aż boję się pomyśleć o Twoich pełnych możliwościach!
40km w 2 godziny to dla mnie kosmos a nie spacer rowerowy!

Moja dzisiejsza jazda to tylko 15km - po raz trzeci dziurka w tylnej oponie (dobrze, że musiałem go prowadzić do domu tylko 2,5km). Pechowy ten rower trekkingowy - rok temu kupiony w Auchan za 570zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
No i po weselu!
Wspaniali goście, para młoda i jedzenie, że o piciu już nie wspomnę!
No i prawie popłynąłem - całkowicie odmiana od dotychczasowej diety. Najadłem się i napiłem do granic możliwości. Z powodów niezależnych ode mnie musieliśmy skończyć pobyt wcześniej i to uchroniło mnie od większych problemów niż wypchany brzuch!



Janku, a czy lulki paliłeś


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131121
Nie paliłem i nie widziałem aby inni to robili!
Piłem natomiast wysoko energetyczne napoje!
I nawet tego nie żałuję!
Masa rośnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też mam zwykły rower trekkingowy , jeżdżę nim ok. 10 lat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan

Piłem natomiast wysoko energetyczne napoje!
I nawet tego nie żałuję!



Janku, nawet gdybyś żałował to lepiej żałować, że było niż żałować, że nie było
Na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131121
kamaro - Twój rower jest trochę inny (nie ma błotników a ma resory - oczywiście nie ma to wpływu na szybkość jazdy; chociaż lżej jeździ mi się na standardowym "dawnym zwykłym rowerze").
Giaurnemo - w zasadzie nie żałuję niczego co zrobiłem - bez tego nie byłbym tym kim teraz jestem!
Na zdrowie to piję teraz drugi kubek winka (opróżniam butle pod nadchodzące zbiory).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
ojan

Na zdrowie to piję teraz drugi kubek winka (opróżniam butle pod nadchodzące zbiory).


A podrzuciłby Pan jakiś swój przepis na dobre winko?

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium