SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciagla ospalosc i przemecznie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
czego objawami moga byc w/w ?

spie 7-9h i mimo wszystko czuje, ze sie nie wyspiam i ogolnie takie przemeczenie np w robocie (praca przy kompie) lekka i przyjemna a mimo tego odczuwam zmeczenie.

trenuje 3 razy w tyg na silce, treningi bardzo intensywne i ciezkie, czasem po treningu ledwo stoje.

czyzby przetrenowanie?
dieta jest ok, od dzisiaj cykl na konkretnych dopalaczach, zobaczymy czy cos zmieni.

zaczalem ponadto znow szamac sporo witamin, gold omege 3 itd. oby ruszylo to w dobra strone.

przychodzi mi jeszcze na mysl po prostu przemeczenie jesienno-zimowe.

jakies rady/opinie?

plusy czekaja do rozdania.

jeszcze dla lepszego obrazu sytuacji;
https://www.sfd.pl/cos_na_lepsza_wydolnosc.-t359543.html

czuje sie tak jakby pluca bylo po prostu za male.
byc moze jest to po prostu normalna rzecz przy ciezkim i intensywnym treningu, nie wiem.

Zmieniony przez - highpriest w dniu 2007-10-29 10:24:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Być może chandra. Okres sprzyja takim stanom. Co do witamin - nie pomogą w takim zakresie jak myślisz. Może spróbuj z żeń-szeniem - z tym, że kuracja minimum 3 miesiące powinna trwać.

Co masz na myśli "dopalacze"?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
shock i strom, poki co cwicze bez saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wyciągam bo chce wrzucic swoje 3 grosze

powiem ci tak (i po części na swoim przykładzie). Jak jestes osobą energiczną, "żywą", rzadko kiedy bywałes zmęczony itp, a teraz trapi cię to mimo racjonalnego snu, to może warto robic jakies podstawowe badania (jakie to niech ci krzykacz wymysli).

ja tez tak miałam wczesniej, spalam po 9-10 h w nocy przy czym rano nie miałam siły wstac z łózka, przychodziłam z pracy kładłam sie spac, wstawałam pozniej na 2 h i znowu spanie. Mimo iż normalnie mam problemy w odwrotna strone jak prowadze normalny tryb życia, rzadko sie męczę i 9 h snu mi zupełnie wystarcza i czuje caly czas powera.
no okazało sie ze mam złe wyniki jednych badan i czeka mnie troche przydlugawe leczenie (juz co i jak to niewazne )

w kazdym razie jesli zawsze byłes energiczny, rzadko zmnęczony a tak ci sie jakos poprzestawiało to wydaje mi sie że jakies badanka mozna by zrobic

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
dzieki za zainteresowanie, fakt z badaniami dobry pomysl. krzykacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
Do Oska5. Ja przez wiekszosc zycia dokladnie jak Ty, sporo w nocy spalem i drzemka w ciagu dnia. W sumie mozna powiedziec ze sporty uprawiam caly czas, raz lzej raz intensywniej, ale zauwazylem i to sporo czasu temu, ze tez jestem zmeczony. Lekarz powiedzial ze to moze stres, ale o badaniach nic nie mowil. Jakie masz na mysli badania zeby zrobic. Tak na marginesie ostatnie pare miesiecy czulem sie nie tyle zmeczony co oslabiony i w przeciagu miesiaca zlapalem grype, zpalenie oskrzeli, zapalenie gardla i jeszcze raz oskrzeli. Lekarz zasugerowal ze moge miec bakterie mycoplazme, dal antybiotyk jakis na to, a jak to nie pomoze to przeswietlenie pluc itp, zeby znalezc przyczyne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Właściwy sen dla 15 latka...

Następny temat

trądzik, golenie

WHEY premium