SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trądzik, golenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 867
Witam
Mam problem z twarzą.
Mam syfki na brodzie, zawsze jak sie gole to je podrażniam i leci mi krew, puzńiej zostają tak jak by blizny i wyrastają nowe syfki, nie wiem co z tym zrobić i jak to nazwać jak golić , są jakieś preparaty żeby usunąć te "blizny".
2. Nie wiem czy to trądzik czy co ale zaczynają mi wyskakiwać tak jak by grudki na policzkach czole i obok oczu jak z tym walczyć, wyskakują tez mi nad nosem na czole takie hmmm jak by wybrzuszenia ze skóry nie ma żadnego syfka tylko kropka o kolorze skóry.

Od około 0.5 roku stosuje różne płyny do mycia twarzy under 20 i garniera ale nie widzę znaczących popraw. Mam zamiar zacząć stosować brevoxyl tylko tez nie wiem jak.
Chciałem zrobić tak:
1:Rano umyć twarz jakimś płynem
2:Posmarować twarz kremem brevoxyl
3:Posmarować twarz kremem nivea
I tak samo wieczorem.
Chciałem tez zacząć stosować Alliofil zincas forte, i nie wiem czy nie będą się gryźć.
Pozdrawiam i Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyleczyly mnie :
hmmmmm
dematolog!...
leki: - Differin na noc.
Zineryt- emulsja na dzien
aknemycin- emulska na dzien...podstalem go po tym jak skonczylem Zineryt.
Isotrexin- stosuje go po dwoch tubkach differinu...
i jest dobrze. Lecze sie z 6 miesiecy....

Po goleniu niezpaoimnaj nawilzac skóry ... np balsamem nawilzajacym firmy Nivea... ja taki mam.. w szlanym bialym opakowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 867
może ktoś odpisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zincas forte napewno nie zaszkodzi wiec kupuj smialo !! kup do jedzienia tez tabletki w tronowe. Na rano nie stosuj raczej brevoxyla z tego co slyszalem... ale ludzie tutaj Ci powiedzią napewno czy mozna tez rano . . . Myj sie dwa razy dziennie , rano i wieczorem... nie wiecej! chyba ze koniecznie musisz. Z tego co mowisz to o ile to trądzik to masz trądzik grudkowo krostowy podskórny czy cos w tym stylu.. czyli podobnie co do mnie...(ja sie z teog wyleczylem juz).
Pierwsze co to idz do dermatologa! naprawde posluchaj mnie, niepozaujesz. Zapisz sie jutro, na wizyte czeka sie jakis miesiac,,, moze troche dluzej lub krócej...
Nie smaruj przypadkiem zadnymi sopecyfikami ktore zawieraja alkohol ... ale z tego co widze to niestosujesz:) wiec tak ok.

Pytaj o co chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
under 20 to szajs ! Kup cos z natlenkiem benzoilu np. Duac, bardzo dobry. (niestety niektóre osoby są uczulone na nadtlenek) lub tez 0,5 % sol. hibitan - lecz te leki są na recepte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14080
Zapisz się do dermatologa .. Dermatolog Ci doradzi, ja osobiście żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej tylko poszedłem po roku męczarni.

Co do tych blizn to owszem da rade usunąć nawet blizny po wyciśniętych syfkach. Koszt takiego zabiegu waha się w granicy 160/210zł.

Co do golenia.
Miałem z tym problemy i znalazłem rozwiązanie po metodzie wielu prób i błędów.

Najpierw kup żel a nie zwykłą piankę oraz maszynkę gilleta mach 3 z tą grubszą osłonką (pasek).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VooDooMan !! masz racja dotego samego doszedlem... Autorze topicu kup sobie zel Gilleta jest bardoz dobry!! ja tak wlasnie sie golilem... najlepiej 'Gel do golenia'-nawilzajacy :).
VooDooMan mowisz ze koszt usuwania blinz wacha sie od 160-210zlotych ? myslalem ze wiecej !!a neiwiesz ile to cm kwadratowych mozna zrobic na jednym zabiegu ?;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 867
JohnyJohny a Ty sie czym wyleczyłeś ?? i jak.
Mam żel do golenia i maszynkę gilleta ;p ale jak sie golę z włosem to pozostaje zarost, a jak pod włos to czarne miejsca w miejscu golenia choc skura jest gładka co z tym zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
idz jak najszybciej do deramtologa z tym nie ma na co czekac
bo z dnia na dzien Twoja skora jest coraz w gorszym stanie pewnie
przez te golenie !
co do blizn to zalezy jak duzo ich jest i tez jak glebokie
wiec nie sugeruj sie tym ze tyle cie to wyniesie moze o wiele wiecej
wiadomo tez ze dermatolodzy sobie roznie licza wiec tak na oko nie ma co szacowac..
ba blizny potradzikowe jezeli nie sa zbyt glebokie wykonywane sa u kosmetyczki peelingi chemiczne (paru moich znajomych poleca -widoczny efekt)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14080
JohnyJohny

Taki zabieg nazywa się mikrodermabrazją. Matka mojego kolegi zajmuje się tym i dowiedziałem się że koszt obejmuje całą twarz nie zależnie ile masz tych blizn. Efekt jest widoczny od razu po zabiegu działa w 100% ;) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
pradwa !
tez jest ok moze nawet lepsza od peelingu
daje link bardzo fajnie opisane i o tym pierwszym jak i drugim zabiegu
http://www.laser-medica.szczecin.pl/mikrodermabrazja/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 867
blizny nie sa gleboki sa malutkie jak by po syfku strup ze skury, a jesli chodzi o dermatologa to za bardzo nie stac mnie na to :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciagla ospalosc i przemecznie

Następny temat

Zwichnięta kostka

WHEY premium