SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golenie Okolic Intymnych(Panowie)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 342
Mam pytanie czy wielu z was goli okolice intymne? Czy i jak się golić by nie ukazywały się zaczerwienienia i podrażnienia... Ja golę się od dość niedawna. Po goleniu wyskakują nieprzyjemne krostki, które znikają po paru dniach. Czy znacie jakieś balsamy lub środki niwelujące te dolegliwości? Podczas golenia twarzy nie mam takich problemów jednak przy goleniu się w "niższych" rejonach na delitkanej skórze mam taki problem. Jakaś specjalna pianka do golenia czy co? Doradźcie.

Pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 342
Oka no to chyba już wszystko jasne jest... Narazie nie mam żadnych pytań
Dziękówka za informację Oska5 i LayWoman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
ja gole dla wlasnej higieny bo o wiele lepiej sie czuje bez:) uzywaj kremu do golenia i nie wyskocza:)

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 342
A znasz jakiś krem godny polecenia i w jakiej cenie ewentualnie. Ja używm pianki do golenia Gillet Mach3 Turbo Gel (ten sam co do twarzy) niestety nie powstrzymał skutków "ubocznych" golenia... Czy używać czegoś po goleniu dodatkowo czy jak? Co radzisz? Podaj nazwy produktów, które zneutralizują podrażnienia, jeśli możesz. Z góry dziękówka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Ja osobiscie gole sie zwykla maszynka a do tego zelu do golenia firmy Nivea do skory wrazliwej i jest ok, zero podraznien skory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tu masz o krostach po goleniu
https://www.sfd.pl/temat275268/ 
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 342
Dzięki Oska5 Już przeczytałem. Niestety czegoś nie rozumiem. Używam maszynki Mach 3 Turbo i używam oddzielnej końcówki(to nie powinno być dziwne )nakładam normalnie piankę tą, którą wymieniłem powyżej i nadal mam podrażnienia. Może w tych okolicach mam za bardzo delikatną skórę? Nie jest ona opalona(opalam się w szortach z dłuższymy nogawkami) i może to też wpływa na to, że jest tak delikatna. Myślisz, że lepiej przed goleniem poleżeć sobie trochę w wannie i dopiero wziąć się do golenia? Często też golę się dwoma lub trzema pociągnięciami dla lepszego efektu co według twojego artykułu też może wpływać na podrażnienia? Powiedz mi jeszcze jedno jaki Balsam po goleniu byś mi mogła polecić? Dziękówka...

PS: A i zapomniał bym. Czy po goleniu powinienem też zdezynfekować skórę? I Czym? Jeśli posiadasz taką wiedzę to w miare możliwości mogła byś mi powiedzieć co powinienem zakupić i ewentualne koszty potrzebnych mi produktów? Byłbym bardzo wdzięczny... Dzięki za pomoc


Zmieniony przez - KuNA89 w dniu 2006-08-24 21:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no wiec tak: co do dezynfekowania to juz w tamtym poscie pisalam ze jak ktos jest bardziej zorientowany to niech napisze czym dezynfekowac wiem ze ktos kiedys polecal aknemycin, ja tego w kazdym razie nie uzywalam. Sama czasem dezynfekowalam samoopalaczem bo on ma alkohol ale to tylko w przypadku nog
co do balsamow po goleniu to tez malo ci powiem, ja uzywam zwyklego, nie po goleniu, garniera dla suchej skory, a "tego" obszaru ze juz tak tu szczera jestem nie smaruje niczym
prawda tez jest taka ze jak czesto bedziesz sie tam golil to mozesz miec problemy z podraznieniami, to w koncu wrazliwa okolica :-/
na te krosty to moze spróbuj tego alantanu +?
i pomoczeniesie w cieplej wodzie jednak troche daje nie wyobrazam golenia sobie tego miejsca bez wymoczenia sie najpierw
wszystkie zele, pianki to rzecz wzgledna.. mi bedzie sluzyc, tobie nie badz na odwrot. Wczesniej uzywalam Jakis tam Gilletta, ale zauwazyłam teraz ze o wiele bardziej sluza mi te zwykle z rossmana

P.S. aha, wlasciwie to kiedys miałam taki fajny balsam po goleniu firmy Tanita, dodatkowo on opoźniał odrost włosów (o troszke tylko) ale byl bardzo dobry tak na po goleniu bo łagodzil podraznienia, teraz mi sie przypomnialo, okolo 20 zł

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-08-24 21:49:39

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 342
a "tego" obszaru ze juz tak tu szczera jestem nie smaruje niczym

I co nie masz żadnych podrażnień? A opalasz te okolice? Ku*wa nie wiem sam

Hmm 20 zełka? A duże to chociaż? Bo trochę mi szkoda hajsu jak to jakaś malutka buteleczka. No ale skoro mówisz, że bardzo dobry to pewnie się skuszę a jak nie będzie wyraźnej pomocy to "odstawię" to

Dzięki za pomoc zaraz SOG'a sypnę a, że to mój pierwszy to będę musiał ogarnąć jak to zrobić

PS: A jednak nie da rady bo nie jestem pełno prawnym użytkownikiem
Ale chciałem sorry Oska5 jednak wielkie pozdro za pomoc


Zmieniony przez - KuNA89 w dniu 2006-08-24 22:40:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie no loozik nie musisz dawac
ten pojemnik nie jest jakiswielki :/ nie pamietam ile mial ml ale jesli tylko na te okolice to raczej na jakis czas starczy.
nie opalam tego miejsca bo musialabym isc na plaze nudystów chyba
moja sprawdzona metoda, nie gole czesciej niz raz na tydzien, nieraz na dwa, do tego nie gole na zupelna gladkosc... po prostu.. gdybym zawsze miala zrobic zupelnie gladziuchno to bylaby lipa...

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-08-24 22:53:53

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
sa jeszcze solaria

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Fotki instruktażowe bedą?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srebro koloidalne na trądzik

Następny temat

waga - jak to mozliwe ???

WHEY premium