SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Szajba - trasa rowerowa jest krótka: ścieżka ma 2,5km w jedną stronę. Jeżdżę aby stracić tłuszcz podskórny. Najprzyjemniejsza dla mnie aktywność fizyczna. Już przy prędkości 18km/h czuję wiatr. Jestem lekko ubrany i nie pocę się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Zrobiłem:
wiosłowanie nachwytem 48kgx12p 58kgx10p 68kg/3x6p filmik z 2 pierwszymi seriami
wiosłowanie podchwytem 78kg/3x6p bardzziej wyprostowany
a. biceps sztangielkami 5x10p
b. francuz sztangielką (za głowę)




Zjem i wsiadam na rower spalić trochę tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Przejechałem na rowerze 40km
Chciałem jeszcze robić barki ale teraz mi przeszło!
Zrobiłem się nerwowy i pójdę na spacer chociaż pada.
Sąsiadki będą biesiadować z żoną jeszcze kilka godzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Wczoraj wieczorem maszerowałem 101 minut.

Dzisiaj rano

rozruch barków 5x20p
podciąganie wyciągu dolnego stojąc do brody 5x10p

W południe wsiadłem na rower przy minimalnej mżawce. Dobrze mi się jechało 2,5km ale z powrotem okazało się, że to było z wiatrem. Na dodatek mżawka zmieniła się w deszcz a tylne koło miało przebitą dętkę! W sumie przejechałem ok. 4km. Nerwowy wróciłem do domu pchając rower w coraz większej ulewie.
Nie chcę ale muszę - wsiąść na rowerek w domu. Popedałuję kilkanaście minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 174 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3274
Taki stacjonarny rowerek to dobra rzecz. Póki co mam tylko stepper skrętny kolumnowy. Być może dorobię się i rowerka. Miejsca w domu mi nie brakuje. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Siedziałem na tym rowerku 40 minut. Ciężko było! Patrzyłem na TV - disco polo a i tak było ciężej niż na rowerze w plenerze przez 2 godziny.
Wieczorem byłem 99 minut maszerować.
Zyberek - używałem stepera zanim mi się nie rozleciał! Potem zrobiłem taboret i na niego wchodziłem. Teraz musiałbym do tego wrócić w czas deszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Pogoda mnie rozłożyła. Mam początek kataru oraz lekkie bóle mięśniowe piersi. Na razie nie chce mi się z tego powodu (bóli) trenować sztangą.
Zmuszę się na wchodzenie na wysoki taboret a potem na rowerek w domu.

Czekam na pojawienie się listy zawodników MPJiW w Warszawie.

Zbiórka "Wspieram Nola" skończyła się fiaskiem i wszyscy wspierający go dostają pieniądze z powrotem na swoje konta. Czyli pan Waldemar Nol musi polegać na własnych środkach oraz innych sponsorach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345939
Panie Janku --przykra sprawa ze złym samopoczuciem przed zawodami --ciężko udzielać rad takiemu fachowcowi ( chciałem napisać Mistrzowi -a... ..Mistrz jest tylko jeden ),lecz tylko planki dynamiczne z głębokimi wrażeniami zabierają wszelkie katary i zapewniają dobrą pogodę ducha z siłami witalnymi ,Jak w głowie sobie ułożymy że zdrowie ok,siła ok i wszystko ok --to jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130955
Jawor50
Panie Janku --przykra sprawa ze złym samopoczuciem przed zawodami --ciężko udzielać rad takiemu fachowcowi ( chciałem napisać Mistrzowi -a... ..Mistrz jest tylko jeden ),lecz tylko planki dynamiczne z głębokimi wrażeniami zabierają wszelkie katary i zapewniają dobrą pogodę ducha z siłami witalnymi ,Jak w głowie sobie ułożymy że zdrowie ok,siła ok i wszystko ok --to jest ok

Mogę Ci powiedzieć, że planki przed zawodami kulturystycznymi to są przedłużone aeroby połączone z interwałami. Zazwyczaj przekracza to wielokrotnie tradycyjny kwadrans.
A tak wygląda przykład stepowania


Idę kontynuować to.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium