SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1478199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131226
Kiedy ja piję zaparzaną: wsypuję kawę do kubka zalewam wrzątkiem i piję gdy ostygnie.
(Czasem z fusami)
Myślę, że tak będzie już do końca mojego świata :)

Winko wypite.
Ostatnim posiłkiem jest omlet z 5 jaj L z dodatkiem suszu z liści selera (czasem z pietruszki).


Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-01-25 20:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Wkłada Pan filtr do drippera (tego urządzenia), przelewa gorącą wodą, żeby nei było posmaku papieru.
Wsypuje kawę, zalewa wodą i czeka.
Po 2-3minutach stawia Pan to ustrojstwo na kubku/dzbanku i to się przelewa. Zaparza Pan jak długo che. Nie to co w dripperach przelewowych, gdzie trzeba co chwilę dolewać wodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131226
panteon
Wkłada Pan filtr do drippera (tego urządzenia), przelewa gorącą wodą, żeby nei było posmaku papieru.
Wsypuje kawę, zalewa wodą i czeka.
Po 2-3minutach stawia Pan to ustrojstwo na kubku/dzbanku i to się przelewa. Zaparza Pan jak długo che. Nie to co w dripperach przelewowych, gdzie trzeba co chwilę dolewać wodę.

Pięknie
Ale nie będę niczego kupować. Chyba nie lubię kawy filtrowanej - piję ją tylko wyjątkowo w towarzystwie, które taką preferuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346032
Tak panie Janku kawa parzona to jest to ,a ''popłuczyny'' jak to pić hhahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2211 Napisanych postów 6190 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311267
Oj tam, z ekspresu jest super. Tylko trzeba dużo do filtra nasypać :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ja w domu z ekspresu a w pracy rozpuszczalna. przepaść między ekspresem a zwykła .

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131226
ajazy
Oj tam, z ekspresu jest super. Tylko trzeba dużo do filtra nasypać :)

Prawda.
Dlatego z żoną pijemy kawy parzone (w lecie więcej a teraz jakoś mniej - tylko po dwie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131226
Gwid
ja w domu z ekspresu a w pracy rozpuszczalna. przepaść między ekspresem a zwykła .

Zwykłą pijesz u sąsiadki?
Przepaść zrozumiała!
Najgorsza w pracy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
tak ale nie że nie lubię pracy ale po prostu nie mam ekspresu

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 57 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Polecam ekspres do kawy z biedronki :)

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium