SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
A co dokładnie operowali?

Ten prawy bark się poprawił?
Dlaczego nie chce tego drugiego zrobic?
Nie jestzadowolona z efektów ,czy mocno to kłopotliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
masti
A co dokładnie operowali?

Ten prawy bark się poprawił?
Dlaczego nie chce tego drugiego zrobic?
Nie jestzadowolona z efektów ,czy mocno to kłopotliwe?
Założono 3 kotwy na ścięgna mięśni: nadgrzebieniowego , bicepsa i jakiegoś tam .
Operacja była w listopadzie a zauważalna poprawa nastąpiła w kwietniu i w czerwcu lekarz zadowolony z zakresu ruchu lecz dalej są ograniczenia. Koszt 11 tys.zł.
Lewy bark dokładnie te same uszkodzenia (ból na razie znośny) i lekarz mówi, że dalsze czekanie grozi nieskutecznością późniejszej operacji.

Zbliża się dzień gdy nie zobaczycie moich wpisów na forum.
Przysiad 48/58/68kgx10p 78kg2x4p
Przejadę się rowerem. Wczoraj przejechałem swoją tradycyjną trasę rowerową.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-06-18 10:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56113
A co to za przepowiednia o braku wpisów? Ma Pan jakieś dziwne plany? Wiadomo, niektóre sprawy są nie uniknione ale widzę, że Pan zna już datę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Jezoo
A co to za przepowiednia o braku wpisów? Ma Pan jakieś dziwne plany? Wiadomo, niektóre sprawy są nie uniknione ale widzę, że Pan zna już datę!
Nie znam daty ale jest ona coraz bliżej. Nie jest ona zależna ode mnie.
Zamiast treningu brzucha (nie trenuję go teraz prawie wcale )


a w trakcie wgrywania zrobiłem MC na prostych nogach ze sztangielkami 2x20kg 3x10p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Ojan-co to za myśli ?

Brak witamin widzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
masti
Ojan-co to za myśli ?

Brak witamin widzę :)
A ja widzę braki sił!
Przyjdzie taki dzień, że nie wstanę już z łóżka i nie będzie miał kto napisać jak się czuje.

Przejechałem na rowerze tyle co zwykle. Potem dokończyłem koszenia trawy (wczoraj nie udało się wszystkiego skosić).
Jutro trening klatki z plecami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Panie Janie - wyjątkowo na winko zapraszam. Jakoś mi tak zasmakowało po rowerze, Panu pewnie też zasmakuje i humor bedzie lepszy i z optymizmem do wstawania z łózka Pan podejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Paatik
Panie Janie - wyjątkowo na winko zapraszam. Jakoś mi tak zasmakowało po rowerze, Panu pewnie też zasmakuje i humor bedzie lepszy i z optymizmem do wstawania z łózka Pan podejdzie...
Nie spodziewałem się, że komuś może zależeć na moim humorze.
Dziękuję pięknie za powyższe słowa.
Wczoraj wieczorem wypiłem kubek winka i dzisiaj wstałem w bardziej optymistycznym nastroju .

Gdyby nie ten nadmiar tłuszczu w tali to może pokusiłbym się na udział w zawodach na Helu.
Zastanawiam się czy nie lepiej w spodenkach czarnych czyli classic Physique (musiałbym zamówić i ważyć ok. 69kg - teraz prawie tyle ważę) czy w slipach do 80kg.



Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-06-19 09:57:36
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Trening zaczęty od tego 3x

potem:
WL i przyciąganie wyciągu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56113
Bardzo ładne wykonanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium