SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
masti - gratuluję rekordu!

Przejeżdżam zazwyczaj w celach relaksowych 27-32 km dziennie.

Zostało mi jeszcze zrobić 4 serie podciągania do brody.
Kawę zrobiła żona i czeka ona na mnie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Po co tyle kurczaków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
kerad37
Po co tyle kurczaków?
Aby zapełniły mój brzuszek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6099
ojan
Woda przegotowana ale wychłodzona (aby ogórki były szybciej to woda lekko ciepła jak dla dziecka).


Ja tam zalewam zawsze zimną wodą, nie przegotowaną. Na małosolne 1 łyżka soli kamiennej a na kiszone 1,5 łyżki.

https://forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?f=15&t=14421 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Widzę, że zrobił się sezon ogórkowy - lato w pełni a trenować nie ma komu!

Wczoraj przejechałem na rowerze znowu 32 km.
Zazwyczaj w dniu barków robiłem jeszcze ramiona.
Wczoraj jednak nie udało mi się tego planu trzymać - musiałem upiec kurczaki a potem pozbawić je kosteczek.

Dzisiaj dzień przysiadów. Po ostatnim ich robieniu bolały mnie uda (zbliżanie się do skurczy przy schodzeniu z pokoju ćwiczeń po schodach a zakwasy były przez 2 dni).
Muszę też pozrywać maliny a potem przejechać się rowerem .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Trening przysiadów rozpoczęty: 48/58/68kgx10p a przed nim

idę dalej siadać teraz z 78 kg a potem 88 kg i może z 98 kg
ps.
Poszło dosyć dobrze - schodzenie po schodach już tak nie bolało a zrobiłem więcej niż poprzednio (znowu bez wspięć na palce)
78kgx10p 88kgx8p 98kgx4p


Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-07-30 08:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Ojan
No i jest wesoło - gdy pomieszamy prawdę z dowcipkowaniem. Gdy byłem górnikiem to wstawałem przez pewien czas o 5:00 jadłem śniadanie skromne (chleb z czymś tam) i po powrocie o ok.16:00 jadłem jakiś obiad. Dopiero po propagowaniu drugich śniadań brałem do pracy 2 kromki chleba aby zjeść w czasie przerwy na przewietrzenie przodka po strzelaniu a przed wybieraniem odstrzelonych skał .


Tak Pan napisał.
Czyli teraz je Pan sporo więcej!!

Nie znam się na górnictwie, ale pewnie ciężka fizycznie praca i jeszcze w trudnych warunkach..
Na kilku kanapkach tak ciągnąć.. Dieta jak u Drazekm! wtedy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Panteon - takie były czasy. Na jedzenie zarabiało się ciężką pracą - najczęściej bardzo fizyczną. To było coś podobnego do IF - tylko potem nie było okna anabolicznego z jedzeniem.

W nocy kiepsko spałem - gorąco i kurcze nóg. Miałem trenować rano ale żona, która też prawie nie spała postanowiła wstać razem ze mną i z czasem chęci do treningu znikły. Przyczyniło się do tego wypicie ST po którym poczułem gorąco i niepokój. Teraz czuję się dobrze ale wybieram jazdę na rowerze zamiast siłowni. Może później potrenuję?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Byłem na rowerze.
Przejechałem 37 km. Z początku była moc i radość. Ostatnie 5 km z tych rzeczy nic nie zostało.
Nie będzie treningu siłowego dzisiaj.
Najwyżej zrobię kilka serii skłonów na krześle (wczoraj też je robiłem).

Jutro też jest dzień
Dzisiaj posiedzę przed TV i będę sączyć winko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Wciąż pedałujesz na tych małych przełożeniach?
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium