SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
ojan

Dopadł mnie leń do ćwiczeń. Poza tym po obejrzeniu zawodów mam wątpliwości odnośnie startu w zawodach - nie ta liga!


Brak progresu, trening monotonny, ćwiczenie w samotności ?

Zawsze można sobie zrobić 2-3 letnia przerwę od startów i wrócić większym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
LiptonS
Brak progresu, trening monotonny, ćwiczenie w samotności ?

Zawsze można sobie zrobić 2-3 letnia przerwę od startów i wrócić większym.
Progres jest ale niewystarczający.
Przerwy nie mogę robić bo nie wiem jak długo pożyję!
(Wczoraj żona potknęła się i przy upadku złamała nos!)

Typowanie udało się w połowie. Szmyt wygrał a Kaleński był drugi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
ojan
LiptonS
Brak progresu, trening monotonny, ćwiczenie w samotności ?

Zawsze można sobie zrobić 2-3 letnia przerwę od startów i wrócić większym.
Progres jest ale niewystarczający.
Przerwy nie mogę robić bo nie wiem jak długo pożyję!
(Wczoraj żona potknęła się i przy upadku złamała nos!)

Typowanie udało się w połowie. Szmyt wygrał a Kaleński był drugi.


Przecież, starty w zawodach chyba obciążają organizm ?
Młodo i dobrze Pan wygląda, jeśli nic nie dolega, oraz nie ma pan ukrytych wad, to nie martwiłbym się tym ile będzie się żyło. Trzeba się cieszyć tym co się ma, bo życie może się skończyć niezależnie od tego ile ma się lat.


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-03-17 20:28:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Oj Janie, nie szukaj sobie wymówek tylko trenuj , widzimy się w kwietniu na MŚ, już nie mogę się doczekać . Mnie tez barki cały czas bolą, może nie tak intensywnie jak Ciebie ale wszystko przede mną . Ja w pracy siedzę 12 godzin przed komputerem wiem co to ból pleców dlatego tym bardziej trzeba się rozruszać. Niestety jeżeli chodzi o porównania to mam podobnie jak Ty, jak czytam jakimi ciężarami tu chłopaki "machają" to mam kompleksy i na nic zdaje się mówienie mojej zony ze to młodziaki które mają 10 -20 lat mniej ode mnie . A sylwetkowo to od Ciebie czy Mistrza Giaurnemo dzielą mnie lata świetlne . Tak jak pisze Lipton, cieszmy się z tego co mamy i róbmy dalej swoje w dążeniu do doskonałości . Więc koniec marudzenia i proszę brać się do roboty do 15 kwietnia to już nie cały miesiąc . No i zdrowia dla żony życzę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
LiptonS - a Ty chciałeś żyć krótko i intensywnie
jsdolan - podnoszę takie ciężary jakie mogę dążąc do tych które podnosiłem 3 miesiące temu
Zrobiłem:
pompki na podłodze 5x10p
podciąganie na drążku podchwytem 5x7p
wyciskanie sztangielek na skośnej 5x10p
ściąganie wyciągu do karku oraz przyciąganie do brzucha (filmik)



Fan - jest tak jak sądziłem czyli obie wersje są dla mnie tak samo ciężkie (robiłem tym samym ciężarem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze do karku! W tej konfiguracji to z 50% ròżnicy mam. Nadal nie wiem co o tym sądzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345932
fanslaska
I jeszcze do karku! W tej konfiguracji to z 50% ròżnicy mam. Nadal nie wiem co o tym sądzić.


Tak ,mobilność jak u młodzieniaszka
Pan Janek nie trójboista aby patrzeć na ciężary
Kulturysta ma dobierać tak ciężary aby rozwijały mięśnie i nie koniecznie to ma być 100% na patyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
nieźle plecy się prezentują, super zakres ruchu !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130935
tatuncio
nieźle plecy się prezentują, super zakres ruchu !
Super zakres ruchu to masz Ty , Szajba i inni (potraficie drążek ściągnąć do połowy łopatek!).

Przejechałem rowerem 7km - wiało i zgrabiały mi dłonie gdyż miałem przewiewne rękawiczki.
Wcześniej zrobiłem biceps z tricepsem po 5 serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345932
Panie Janku szaleństwo
w Jaki sposób w takich warunkach jeżdzić dzisiaj na rowerze
szykuje się pan do startów w warunkach ekstremalnych,,,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium