SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Kochani dziekuje za wsparcie mam nadzieje ze dam rade
lemoni mam nadzieje ze masz racje i ze nie bedeziemy za dlugo rozpaczac

dieta dzisiaj pieknie trzymana nie skusily mnie delicje pierniki ani chipsy
własnie jem potreningowy bo z silki wrocilam dopiero i zastanawiam sie jak upcham jeszcze twarog 100g moze sie uda za jakies 1,5h chyba ze zasne

dzisiajszy trening
--> drugi tydzien jak nie ma zadnej progresji probuje zawsze cos wiecej podniejsc ale jest to tylko kilka powtozeni i na tym sie koncza moje sily a nawet widze teraz ze dzisiaj byly mniejsze obciazenia brak sil nie wiem dlaczego tak jest moze ma ktos jakas rade? <---

dzisiaj na silowni o 20:30 byl mniej ludzi i moglam zrobic wszytko szybcie, krotsze przerwy miedzy powtozeniami zrobilam no i miedzy cwiczeniam i jestem padnieta dalej czuje jak takie ciepelko zemnie schodzi.
dzisiaj zrobilam mniej seri niz ostatnio na treningu a ciezary zostaly mozna powiedziec te sam

12 min rozgrzewik na orb
ŚCIĄGANIE KOLAN W SIADZIE:27kg 4x15
ODWODZENIE KOLAN W SIADZIE: 24kg 3x15
PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM: 20 kg 1x15 2x12
.ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM DO KLATKI: 20kg 4x15 (albo 5 seri nie pamietam)
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC UCHWYTEM PROSTOPADŁYSM: 10kg 3x15
Unoszenie sztangielek bokiem w górę: po 1kg ale dałam wkońcu rade zrobić 3x15
SKŁONY TUŁOWIA I Przyciąganie nóg Z LINKĄ WYCIĄGU SIEDZĄC: 25kg 3x25
UNOSZENIE NÓG W PODPORZE: 15x1; 12x2; rece mnie przy tym bola
UNOSZENIE TUŁOWIA Z OPADU -- nie zdazylam zrobie jutro
10 min na bierzni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2094
Kurde fajnie chodzisz sobie na siłownie, sprzętu w chooia, ćwiczysz co tylko chcesz, a ja musze tyrać w domu

Chyba za szybko oczekujesz tego progresu, po prostu trzeba troche poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
kavva trzymaj sie dzielnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
Moja rada jeśli chodzi o trening to nie próbuj co trening zwiększać obciążenia albo ilości powtórzeń bo sądząc po tym co piszesz to masz początki przetrenowania, teraz radzę zejść z ciężarów i ogólnie z intensywności treningowej na rzecz odpoczynku i regeneracji do końca tygodnia.A od poniedziałku zacząć stopniowo podwyższać intensywność treningową, właśnie przy regeneracji ważna dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
przemko w domku tez fajnie ja bym miejsca nie miala...

agak dzieki postaram sie

korektor naprawde myslisz ze moze byc to przetrenowanie? teraz nie bylam na silce 3 dnni bo swieta spala lezalam i jadalam i jakos nie bylo rewelacji wczoraj na treningu, nie wiem czy nie spie za malo bo po 6h dziennie jak do pracy chodze.. a ta dieta na regenracji to jak ma wygladac tak samo jak normalnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
ŁŁo, widzę że jedziesz ostro z ćwiczeniami, super! a ja mam zastój..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
zyrawka no wlasnie nie ostro do dupy z ciezarami jestem zasmucona barakiem progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
spokoojnie. cierpliwości. przyjdzie czas na progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Kavva chodzi mi o to, że wciąz coś ćwiczysz, a ja kiepścizna, nie mam jakoś ostatnio czasu, weny, możliwości, wczoraj tylko zaliczyłam spacer, porobiłam pompki przy ścianie i przysiady i nic więcej. Co do zwiększania ciężarów to chyba za dużo od siebie wymagasz??!! nie smuć sie z tego powodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Kavva a kiedy zmieniasz trening ? Bo ten mialas miec przez miesiac tak? Mi tak czas leci ze trace rachube.. moze jak zmienisz cwiczenia to bedzie lepiej, troche energii nabierzesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium