SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
venna tylko ze ja sie juz kompletnie pogubiłam w tym Twoim "planie treningowym" i nie mam pojecia jak te tygodznie dla gory i dołu maja wygladac i kiedy zamierzasz je zaczac i z jaka dieta i aerobami... nie umie sie doczytac konkretow .. w tym treningu i ogole planu.. zalozen itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275


a wiec jestem po treningu
7 min rozgrzewki na koniec 10 min orbi :( - wiem ze malo ale jakos nie mialam serca dzisiaj

tam gdzie nie ma kg przy ciezarach to sa te sztabki

zrobiłam dzisiaj przyciaganie drążka dolnego do klatki siedzac na podłodze z nogami lekko ugientymi w kolanach zapartym o brame.. no i jakos nie czulam za bardzo tych plecow jak pracowaly linka szła pod lekkim kontem do góry i jakos nie za bardzo chyba bede to robić na takim krzesełku z oparcie na klatke piersiowa z podzielona sztango na dwie czesci co ty na to Obli ?

ma problem z przysiadami nie ddałam cieżaru bo przy pierwszej seri sie prawie wywaliłam, ciezko mi równowage utrzymac.. robie głebokie przysiady wiecej niż do konta prostego <- takie mam robić czy do konta prostego ? ale kolana mi troche wychodza za palce i nie umie nad tym zapanowac.. moze macie jakas technike jak sie tego nauczyc ?

bardziej czuje posladki niz nogi w tym cwiczeniu.
Obli moge juz nie robić bica i trica z linkami wogole nie czuje tego cwiczenia moge zamienic trica na uginanie ramienia stojac za głowe a bica na uginanie przedramion stojac ?

ten trening lubie naj mniej bo plecy mi sie nijakie wydaja tu bic i tric tez reszta ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wywalasz sie w ktorym kierunku?
Z tymi kolanami i palcami, nie musisz sie az tak przejmowac. Kazdy z nas ma inna budae, rozne proporcje, nogi, tulow, uda, lydki, przysiad w wykonaniu kazdego jest troche inny. Ty po prostu masz zejsc tylkiem w tyl reszta sie nie przejmuj, kola zawsze lekko wyjda za palce, a czym szerzej masz nogi tym dalej.
POchyl sie do przodu tulowiem tak by uzyskac rownowage, krotrze osoby miga trzymac tulow bardziej prosto, wyzsze, jak ty musza sie pochylic.
Wlasciwie glowan filozofia przysiady jest by trzymac pelcy prostu jak sie siada, reszta wychodzi naturalnie, po prostu imitujesz ruch siadania Jak chcesz mozesz siadac nawte tylkiem do ziemi , byle zejsc minimum pozniej poziomu tak by gorna czesc uda byl a w poziomie z podloga.

Mozesz zamienic bica i trica, ale dziwne ze prostowania nie czujesz

Plecow nie czujesz bo ciagniesz rekami, wbrew pozorom dosc ciezko poczuc plecy, musisz swiadomie starc sie spinac miesnie plecow, przytrzymaj zawsze w najwyzszym punkcie, nie szkodzi ze linka idzie do gory to nie ma zadnego znaczenia, jak wolisz inne wioslowanie to wiosluj na T-Bar, ale maszyna jest kiepskim pomyslem.

Znow pozalowals sobie ciezaru, masz wyciskanie po 12 powtorzen we wszytskich seriach, nawet zmeczona, lekko do pierwszej wez po 10kg
Barki nastepnym razem zacznij od tych 7kg, a uginanie od 35kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
obli do tylu sie prawie przewrocilam, palce oderwaly mi sie od podlogi i prawie bęc było..

co do plecow to raczej mam proste.. ale bardzo pochylone do przodu nie wiem czy to dobrze ja mam taka budowe ciala ze mam krotkie nogi a dlugi tułów.

co do wyciskanie i ciezaru to faktycznie pozalowalam sobie ciezaru bo mnie nadgarstek bolał przy wyciskaniu, musze sobie nastepnym razem nadgarstek zabadarzowac bo jest slaby niestety i jak mam ciezar w rece i np wyciskam to powoduje ucisk i bol i tak jakby miał nie wytrzymac trzymac reki prosto. mysle ze przejdzie za jakis czas ale chyba bede musiała zawsze czyms go podczymywac (jakas opaska bandarz)

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-28 21:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Kavva

masuj sobie ten nadgarstek przed każdym treningiem maścią rozgrzewającą albo jeśli "coś z nim nie tak" masuj fastum co wiczór.
Mi pomogło:)

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925


jak lecisz do tylu to musisz sie bardziej pochylic do przodu, zawsze mozesz jeszcze sprobowac przysiady robic z krazkami pod pietami.
Zobacz jeszcze inny rozstaw nog, czasami wygodniej jest z troche szerszym, czasami troche wezszym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva a może zamiast linki na trica przy prostowaniu zmień sobie na inny uchwyt zamiast linki może wtedy wejdzie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
posprawdzam jak sie bede dalej wywalac to te krązki sobie dam pod piety

i bede masowac

vena dzisiaj sobie dalam inny uchwy... ale dla mnie bic i tric na tej brami z linkami to jakies pomowienie... nie czuje go tak ja ze sztanga czy sztangielkami

Obli ja sie tak jeszcze zastanawiam bo wydaje mi sie ze mogla bym juz robić kalte wyciskanie na skosie lub plaskiej pod maszyna smitha ale nie wiem czy nie lepiej zostac przy sztangielkach ?

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-28 22:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva na maszynie będzie ciężej jeśli chodzi o ciężar

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
tzn ? ze moge nie podniesc tej sztangoi co jest tam przyczepiona ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium