SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
hehe najlepsze jest to ze bede pakerka z brzuchem masakra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja odkąd ćwiczę to czuję się jak ulany koksik bo kupel z pracy mówi na mnie koks,kosica,koksiara itp

tydzien temu jak ćwiczyłam plecy to usłyszalam tekst,że niedługo będę miała plecy w kształcie V a ja na to,że chciałabym,a nie może ważyć 45kg to się kolega przymknął

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
a nie może ważyć 45kg to się kolega przymknął nie rozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
czego nie rozumiesz?
chodzi o to,że ja chcę wyglądać i mieć plecy,a nie np ważyć 45kg i byc jak modelka

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-05-29 12:59:56

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
np ważyć 45kg i byc jak modelka
jednym słowem szkielet
a mój kolega się śmiał zawsze z tych dziewczyn ektomorficznych z byłej klasy, ze zero mięśnia i w ogóle, chodząca anoreksja. jednak są jeszcze mądrzy faceci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
no wlasnie nie wiedzialam o co chodzi z tymi 45 kg..

ale glodna dzisiaj chodze heh...

a juz 3 posilki wpadly i dwa jeszcze zostaly

u nas na silowni nawet pare dziwczyn z wiekszymi miesniami sie kreci ale nie dzwigaja specjalnie za duzych ciezarow widocznie maja takie tendecje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
a ja zauważylam,że jak dzielę sobie na mniejsze porcje i jem częściej niż 3h to lepiej

właśnie zjadłam mixa: tuna,ryż,groszek całkiem całkiem (50g ryżu+puszka tuny+100g groszku i to na 2porcje)
tylko teraz musiałam wziąć gumę,żeby nie odstraszać klientów

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
mam nadzieje ze ta guma pomoze, mi sie juz nie chce robic tylu posilkow zreszta do 10tego mam taka masakre z kasa ze bede jadla to na co mnie stac albo to co zostalo w lodowce.. no i bedzie trzeba do domu na obiadki jezdzic.. heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
a ja sobie ogladam wlasnie różne blogi obecne i te starsz i jestem pod wrarzeniem tego co niektorzy zrobili ze swoim cialem... naprawde... daje to sile i motywacje... wiem ze mi tez sie uda

p.s.
obli zastanów sie tez nad moją dieta jak na " mase" mnie wrzucisz... wysle ze moje zero to okolo 2000-2200 narazie jeszcze wydaje mi sie ze leki nie zadzialaly nic a nic... ale chyba tak za jakies 3-4 tygodnie powinno byc juz lepiej.. na badanie pojde w lipcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
_kavuś_, siostra mi napisała tylko, że jej w ogóle nie leczyła i że nie ma z nia teraz problemów. W sumie i tak się nic nie doweidziałam, ale jak nie leczyła, to moze po prostu 'przeszło' ... chyba czasem tak moze być .... hm.
Nie pomogłam Ci ...

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium