SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
wlasnie upieklam sernik... heh i zjadlam loda i troszke czekolady!!!! masakra od wtorku bede odliczac dni jakie wytrzymalam bez slodyczy mi macie po mnie mocno krzyczec jak cos zjem (obiecuje ze bede pisac) i mowic mi jaka to tlusta i gruba bede i ze celulit nigdy nie zejdzie jak bede jadla slodkie... bez was sobie nie porade... teraz nie bede lamentowac bo nie ma sensu tylko sobie humor na swieta posuje ale od wtorku mocne postanowienie.. licze na wasze wsparcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
ja własnie licze sobie dni bez słodyczy - 11 :)
mnie w przeciwieństwie wogóle nie ciagnie do słodyczy - sama nie wiem jaki jest tego powód bo normalnie tyle ich jadłam.
U mnie w kuchni gotowy sernik, babka, makowiec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
zazdrosze ann... ja jak narazie jem ich mniej ale w tym tygodniu naprawde przesadzilam ehh... ale od wtorku bede walczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
_kavva_ ,a tylko zjedz od wtorku słodkie to zobaczyszzaprzyj sie i nie jedz zrób sobie twaróg na słodko jak najdzie Cie ochota na słodkie.
Ann mnie tez przestłao ciagnąc do słodkiego nie wiem czemu nawet zrobione ciasta mnie nie ruszaja ,wczesniej dostłabym ślinotoku i już,bym jadła ,az dziwie sie sobie ,bo dzis dieta trzymana w 100% zero podjedznia czegoklowiek.Jutro tez chyba jeszcze ciasta nie zjem ,moze w niedzile na sniadnko sie skusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
ja dziś miałam taaaki ciąg na te ciasta co mama piekła... wyszłam z domu jak zaczęłą ale spoko, post regulaminowo zachowany

_kavva_ ja bym cię popilnowała, ale jaki ja tam przykład daję.. ewentualnie sama tak niedługo postanowię to CIę będę wspierać podobną sytuacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
a ja powiem że też lubiłam sobie zjeść kawałek dobrego ciasta, sernika na przykład,
ale od czasu kiedy jem więcej węgli to kompletnie mnie nie ciągnie na słodkie

ale wiadomo święta to jutro piekę sernik - to pewnie w nd się skuszę na kawałek, przez święta to znowu nic tylko nasiadówy przy suto zastawionym stole :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 356
o rany, ja mam ten komfort że zostaje w domu sama na święta, a wszystkie ciasta ciasteczka i inne pokusy jadą hen
bede trzymać kciuki za silną wole!!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
dzieki mirabell, mam nadzieje ze calkiem sama nie spedzisz swiat,,,

dzien pomiarów a wiec
wszystko bez zmian (nie dziwie sie... zjadlam duzzzo slodkiego ;/ tak wiec obciecia kcal nie bylo)
jedna zmiana jest w pekpu -1 cm i biut tak jakby -2cm (zaraz calkiem zniknie)
dzisaj koncze sprzatac ide na orower i jade do rodzicwo
WESOŁYCH ŚWIAT KOCHANI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
katti cos w tym jest u mnie tez jakoś w czasie zwiekszenia węgli przeszła ochpta na słodkie.

_kavva_ ale jakas zmiana jest czyli coś sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
no cos sie dzieje... ja teraz obcielam troche wegle to peniw dlatego ten tydzien byl taki kiepski.. ale mam nadzieje ze w nastepnym po swietach dam rade bede sie bardzo starac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium