SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105429

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1486
Za rok to ja się znajdę na tej stronie

Kiedyś widząc kobietę z bananem w ustach miałem bardzo kosmate skojarzenia. Dziś martwię się o jej limit węglowodanów
Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Cien_lasu_/Kroczkami_pomalu_az_do_idealu-t471398-s1.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
dzien nie za bardzo udany

uda i tylek strasznie bola po wykrokach masakra
nie bylo czasu kiedy isc na rower...
jutro trening + aeroby po i 1600 kcal

dzisiaj troche przekroczone

kupilam pokrzywe do picia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
dzisiaj troche przekroczone
kavva przyznaj się co jadłaś po obiedzie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
mnie również zawsze bolą strasznie uda i tyłek po wykrokach-do bardzo pozytywny ból, extra jest to ćwiczenie, zawsze lubiłam zakwachy-czuję, że coś działałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
obiad tez nie nalezal do najlepszych mozemy powiedziec ze dzisiaj jest dzien 1800 kcal

vena przeciez wiesz co

jestem beznadzijena musze wytrzymac nastepne trzy dni na 1500 kcal niby jak

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-04-27 19:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
vena przeciez wiesz co
ja wiem ale inni nie wiedzą,a z chęcią się dowiedzą

no tylko bez takich,że beznadziejna
a ja kupiłam morele suszone będe dorzucać po kilka sztuk do śniadania tylko boje się,że nie dowiozę do domu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
kavva przywoluje Cie do porzadku!!!

demoralizujesz otoczenie jedzac lody i chudnac jednoczesnie, pomysl o innych, trzymajacych diete i wpadajacych w depresje po kazdych pomiarach.
moze wyrzuty sumienie do Ciebie trafia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Święte słowa agak , my wlasnie staramy sie tak strasznie i dupa a kavva sobie podjada i prosze. Tyle ze u mnie to wina diet stosowanych w przeszlosci podejrzewam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
lemoniada uspokoj się cos jestes dzisiaj nerwowa i za dużo panikujesz...trzeba się wyluzować

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ehh dziewczyn... no zobaczymy co to bedzie musze sie postrzymac.. bo tak to nie bedzie dobrze na jutro rozplanowane 1500 kcal musi sie udać

Ja nigy sie nie odchuzałam poza 3 dniam diety kopenchaskiej i 3 diniam diety plaz poludniowych... i powiem wam ze po kadym z tych 3 dni mialam duzo problemy z trawieniem wzdecia itd.

a i mysle sobie ze duzo tez mam oje nastawienie bo ja nie mysle ze jest okropnie i nie schudne tylko ze schudne nie mam wyboru i tyle i juz siebie widze w sierpniu na plazy z za***iaszczym brzuchem super ramonami i ladnymi nogami ...

wiem ze jak bede na tych kcal prze trzy tygodnie co mi obli kazala to bym schudla i to sporoo.. ale Obli mondra kobieta wie ze bedzie mi ciezko i ze mam sklonnosci do podjadania mam nadzieje ze uda mi się

no ale nie o tym mowa tylko o tym zebym trzymala sie zalozen a nie jadla lody wzamian za jakis posilek bo to bez sensu.. jutro mam dosc zajety dzien tak wiec powinno sie udać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium