SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106414

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
"każda potwora znajdzie swojego amatora"

bo w dzisiejszych czasach to faceci jacyś dziwni są wstydliwi,nieśmiali,niezdecydowani, a mówią,że kobiety nie wiedzą same czego chcą

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
W dzisiejszych czasach faceci to lubią takie chuderlaczki - co idąc do sklepu kupią to na co mają ochotę - a nie prawdziwe kobiety jak MY - hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
faceci to teraz takie niewiadomo co kazy by chcial laseczke z teledysku... a niesmiali sa i to bardzo bardzo.. ech... kiedys bylo inaczej latwiej kogos poznac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Więc prosta dedukcja - to nie my powinnyśmy się zmienić - i to nie z nami coś nie tak - tylko jak zawsze to wina facetów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
obli mozesz mi napisac kiedy planujesz zmienic mi trening.. i jakie bedea założenia.. tak mniej wiecej i diete na 0 na poczatek tak ? i co bedziemy robic masowac ? czy co ? bo sie psychicznie chce nastawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
olla masz raceje... ale to nie zmienia faktu ze nie mamy chopa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Musimy poczekać aż zmądrzeją i dostrzegą jakie z nas fajne dziołchy Albo wziąć sprawy w swoje ręce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
jak bedziemy czekac to mozemy sie nie doczekack kochan.. mi to branie spraw we wlasne rece cos nie wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
I tu wracamy do punktu wyjścia - najlepszym sposobem jednak będzie ta redukcja - tu przynajmniej mamy ekspertów i pewność że to się uda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale my jesteśmy piękne czy z fałdką czy bez
jak ktoś tego nie widzi to jest zwykłym trollem

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium