SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106338

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Kavva;)

Nie wpierdzielaj tyle ciastek bo będziesz miała w TALII tyle co ja w biuście(102 cm-->uwierz NIE CHCESZ TEGO).

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ojj nie chce to ja od jutra licze dni bez slodyczy moze powinnam miec kare w postaci bana jak zjem cos slodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
test to ogromna motywacja - bez cukru radzę sobie świetnie, a jeszcze bardziej (ku memu zdziwieniu) radzę sobie bez kawy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
no to niezle oby tak dalej a bedziesz robic cotygodniowy pomiar ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687


A widzisz.Od jutra 0 ciastek w Twojej diecie.A jak będą ciastka to przyjdzie gargamel i zrobi z Ciebie swojego Klakiera!!)

Dobrej nocki

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
od jutra zero twarogu i zero ciastek... ja tak mysle ze twarog ma cos wspolnego z ochota na slodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
o co chodzi z tym twarogiem? juz na kilku dziennikach znalazłam wpisy anty-nabiałowe?
Powodzenia w odstawianiu słodyczy :)
Też mam słabość łakociową, ale od 2 miesięcy biorę udział w zakładzie. Kto się złamie sprząta przez trzy miesiace klatkę schodową, albo chodnik przed kamienicą (mieszkam w dużym rodzinnym domu) Polecam zakłady z karami :) mnie motywuje perspektywa sprzatania trzech pieter i mycia okien, inaczej dawno bym pochłonęła tonę czekolady :) i lody ach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
os-girl

Chyba chodzi o to aby odstawiać t produkty,które danej osobie nie służą.Jeśli dla Ciebie twaróg jest dobry to go jedz;)

Kavva

Będę Cię z tych ciastek rozliczać;P

"You could learn to shoot, you can learn to fight but there's no weapon as powerful as your femininity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
heh... no bedzie ciezko mam nadzieje ze dam rade... musze sobie liste zakupów zrobić.. i po dlugim weekendzie bedzie trzeba deieta na 100% trzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
Jak zrobisz listę, to kupisz tylko to co masz zaplanowane - a najlepszym bodźcem jest do tego brak gotówki - wtedy to już naprawdę musisz ściśle trzymać się planu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium