SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
Obli nie wiem czemu ale dużo myślałam o Tobie (...)

ho ho, jak to zabrzmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
_kavva_ o tak bez stojaka ciezko wziasc w przysiadzie duży ciezar .Ja cwicze w domu i znam ten ból ,nie mam nikogo kto ,by mi podał i juz mysle jakby tu zwiekszyc ,bo wiem ,ze zdołała ,bym przysiąśc z wikszym ciezarem tylko jak go zarzucic ,a potem sciągnąć.Myślałam ,by moze na sztangielki załadowac i robic z wikszym obciazeniem ,ale ze sztangilkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Obli a to 1. wyciskanie sztangielek skos dol 5x6-8 2min przerwy
mam zastąpić tym dipsem?
i mam być tak do przodu pochylona? to wted klatka pracuje ?



i ja nie wiem o co chodzi w tym ćwiczenie
wioslowanie T-Bar (lub sztangielkami na lawce skos gora opierajac sie na brzuchu)

i nie umie znales jak ta sztanga wyglada i jak to wiosłowanie miało by wygladac. I nie wiem o co chodzi z tymi sztangielkami, pod jakiem kontem ma byc ta ławka?

help

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-06-09 10:20:02

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-06-09 10:33:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp

kavva tu masz wiosłowanie sztanga typu "T"

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-06-09 10:35:07

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
acha, nie mam takiej sztangi. A jak robie ze sztangielkami to ławke jak bardzo mam pochylić tak pod kontem 65 stoni ma być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
No to widze ze zaczelas Powodzenia! Oby Cie do tych slodyczy tak nie ciagnelo

U mnie tez nie ma stojakow na silce :-/ paranoja. Zwlaszcza ze podobno stojaki sa w magazynie, w ktorym jest sprzet ze starego obiektu i rozmawialam z trenerem i podobno juz nie raz bylo zglaszane zeby je dac na sale ale jakis problem zawsze jest.Ale moze jakby zrobic jakas petycje hehe

Ale w sumie te przysiady mozesz spokojnie robic z wiekszym,faceci i 30 i 40 kg Ci pomoga zalozyc no albo na tej maszynie,ale mi np sie na maszynie jakos zle robi przysiady :-/ nie moge sie nigdy idealnie ustawic i czuje ze ciagne plecami.
A sissi squat (inaczej syzyfki? ) daje popalic. Zrobilam raz daaaawno temu 3x15 i przez pare dni mialam problem z chodzeniem straaszny. Wiec rob rob hehe

A T-bar to chyba takie cos jak maszyna Smitha tylko ze sztanga jest z jednej strony przyczepiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
musisz sobie dopasować żebyś brzuchem opierała tam niżej masz pokazane jak laska wykonuje tylko ona na ławce poziomej

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chodzi o lawke przy wioslowaniu sztangielka? jak jedna w pochyleniu i oparciu to nie musi byc pochylona. Jak dwoma z laweczki to tak ok 45% stopni, by wygodnie sie lezalo pod lekkim katem, nie pionowo i nie poziomo . To nie jest az tak istotne
-------
wy to szybkie jestescie dziewczyny

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-06-09 10:49:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ale Obli mi napisała na ławce skos górą opierając się na brzuchu to znaczy ze mam oparcie dać na skos, czy ławke dać wyrzej?... tylko niby na czym ja ja tak wysoko postawie.. nie wiem czy mi sie uda coś wykombinować.. wzieła bym stepery z salki ale tam non stop sa zajecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no i tak jak Obli napisała ławka 45stopni brzuchem się kładziesz a hantle na podłogę odkładasz i spokojnie sięgniesz

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium