SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105473

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
mi na wuefie w podstawówce pani chciała pomóc w robieniu szpagatu dopychając mnie na dół
9do dziś się boję, że jestem bezpłodny )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
głodna jestem 1800 kcal to malo buuu wlasnie zjadlam 42g batona matrix bo slodkie chcialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
ale narobiłaś mi smaka....też bym z chęcią wciągnęła takiego batona...nie jadłam jeszcze sklepowego-opisz jak smakuje
Ja jak zaczęłam jeśc te 1800 kcal, to na początku - pierwsze dni mieściłam z trudem, a teraz jest mi mało!! brzusio się rozepchał, niedawno jadłam i juz jestem głodna..

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-04-09 12:25:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
a ja dopiero zaczełam 1800 kcal i godzine po posiłku jestem glodna masakra...
jak smakuje matrix czekoladowy cos jak mikywej czekoladowy tylko o takiej bardziej zwartej konsystecji ogolnie mowiac jest stlodki szkoda ze nie ma w nich orzechow..

za 1,5h na aeroby ide - nie chce mi sie wolala bym isc do fryzjera heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
mi ten czekoladowy matrix nie bardzo smakował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
jak milkiway piszesz, no to mniami;)
Katti a Ty jakies inne bys poleciła co Ci smakowały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Oj dziewczyny tak Wam teskno za zakwasami,ja moge swoje oddac mam je prawie cały czas .A cwcziczyc z zakwasami to istna maskra.W tym tygodniu są ciut mniejsze ,ale czuć ,szczegolnie przy ćwiczeniach.Zauważyłam ,ze najwieksze mam ,gdy robie MC .
1800 wow ja 5 razy w tygodniu mam 1200kcl ,dwa razy 1700kcl ,ale to i tak duzo wiecej niż jadlam wczesniej powolutku dojde i do swojego zapotrzebowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
żyrafka dużego doświadczenia w temacie odżywek nie mam
wanilia była ok, ale po dłuższym stosowaniu odrzucało mnie na metr
teraz czekam na moją kawową ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
mi to białko matrix 5,0 czekoladowe tez tak nie dokonca ale wczoraj piłam wiczorem z woda zamiast twarogu i zero spuchniecia rano i wzdecia tez nie bylo

mi smakuje ta z multipower formuła 80 czy jak to sie tam nazywa waniliowa, musze sobie kupic nowa chyba o na tym matrix czekoladowym daleko nie pojade chodz bialko moze zastopic kakao,a batony czekolade... tak wiec jest plus zamiast tfifi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
a Ty Katti piszesz o odżywkach do picia a ja pytałam Kavve o batoniki. Co do odżywki kawowej to będzie moja nastepna ..chyba..bo szczerze mówiąc wolałabym najpierw wypić porcyjkę i dopiero po spróbowaniu kupować mega pakę. Teraz mam ta ciasteczkową, która polecana jest jako bardzo smaczna, a mi smakuje średnio, ale już mam więc będę pić, choć chętnie piłabym ja na zmianę z inną
My tu gadu gadu o pysznościach i ja znów głodna, a przecież godzinę temu zjadłam porządne danie z tuniolem z roli głównej, ahhh.
Dziś wybieram się z przyjaciółka na kawkę, chyba skuszę się na latte..


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-04-09 14:52:56
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium