SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva w dotyku to u góry pewnie mostek czuć ja przynajmniej tak mam ja mam takie,że nawet w rękę nie chwycę ale im więcej się ćwiczy to wydaje się jakby coś tam się podnosiło polecam krzyżowanie linek w bramie zauważylam,że wpływa na jędrność tego,co z nich pozostało

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Fajnie sie zapowiada,ale kurde taki okres glupi, bo teraz sesja , potem sie moze trafic wyjazd jakis, a jednak 8 tygodni to dosc dlugi okres czasu zeby wszystko przewidziec

Wstepnie sie zglosilam bo w sumie duza motywacja by byla i bym sie nie opierdzielala z dieta (chyba )

A Ty kavva jestes juz zdecydowana ze na pewno wezmiesz udzial ??
Przy tych Twoich ciagach slodyczowych to moze by pomoglo, faktycznie kazdy patrzy na rece a jak juz bys te 8 tyg wytrzymala to moze by Ci sie odechcialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
mmooonia tez mnie te 8 tygodni troche przeraża ale raczej jestem za chyba ze trening nie bedzie w moi zakresiie czekam na propozycje Pumy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
mnie trochę przeraża okres 8 tygodni
w lecie
kiedy jest sezon grilowo-imprezowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
dlatego lepiej po lecie ale 3miesiące chyba nikt nie będzie czekał za "gwiazdami"

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
hehe no chyba nie a moze by sie udało to na 6 tygoni skrocic był taki eksperyment chyba 4 na 4-8 tygodni może by się dało tak to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
no jak to nie poczekaja na nas hehehehe

no moze 6 by bylo lepiej ale z drugiej strony wieksze zmiany moze by byly przez 8 .. w sumie i ten i ten termin zahacza o moj wyjazd ze znajomymi na ktorym nie wyobrazam sobie nie pic - piwko moge odpuscic ,ale nie wiem czy wodka z sokiem bedzie lepsza bo w sumie tak na co dzien to moze bez piwka wytrzymam,albo jedno na tydzien nie zaszkodzi

jeszcze zobaczymy co Puma napisze wieczorkiem i czy w ogole damy rade wziac udzial..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
Ja terminowo też nie wyrobię
bo za 4 tygodnie wybywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
mmooonia o alkoholu to można sobie pomarzyć

a ja znowu zjadlam jabłko i przekroczę węgle

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Rożnica w piersiach widoczna te po treningu sa pełniejsze i bardziej kształtne i napewno bardziej jedrne?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium