SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
kavvvka, jakby wszystko było z nami ok pod względem sylwetek, to nie byłoby nas tu
głowa do góry. nie jesteś koleżanko z tym problemem sama

ważne, że nad sobą pracujemy. efekty muszą przyjść

venka, ja z tym brzuchem po rowerze mam dkł to samo. już nawet przestałam zabierać ze sobą wodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
kavva co ty tu narzekasz

tyłek super , nogi mi się podobają, są proste, trochę mięśnie zarysujesz i będzie gites
widać że ciało jest jędrne

dawaj tu rozpiskę a się nie dołuj, bo jest dobrze a będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kavva nie przesadzaj, jestes mloda masz jeszcze sporo dzieciecego -tluszczyku, on wyglada ladnie i na prawde wygladasz "apetycznie" cwiczac zmienisz cala sylwetke. Masz leki, masz diagnoze to nie musisz sie martwic. Moze nie bedzie to latwe ale wszytsko sie da zrobic.
A nad pupa trzeba popracowac, duzy miesien zawsze jakas mozliwosc dorobienia, a co za tym idzie metabolizm w gore.
Acha i zdecyduj sie jak chcesz do eksperymentu to nie znizaj teraz kalorii, zreszt ai tak mialas czekac. Ten okres wykorzystaj na solidne treningi, masz myslec o budowaniu miesni, na to tarczyca ci pozwala

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-05-20 11:32:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
kavva popieram nie jest zle ,ladnie wygladasz jedynie wystarczy Ci popracwoac nad detalami na kształtem sylwetki ,bo zbyt wile do zrzucenia nie masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
kochane jestescie dziewczyny i widze ze mnie chcecie podniesc na duchu.. troche wam sie udalo ale jak zpojrze na zdjecia to koszmar wraca..

maupa no tak jestesmy tu po cos ale nie wszyskie macie tyle do poprawki co ja...

obli - dzieciecy tluszczk- ja go nie chce.. ta tarczyca no bede sobie miesnie teraz ćwiczyc heh nie mam wyboru, tylko jesc mi sie przez te tabsy nie chce.. dzisiaj dzien bez treningowy i sprawy rodzinne do załatwienia mam luz z dieta slodyczy nie bedzie postaram sie zjesc duzo bialka, ale mysle ze nie uda mi sie 1800 kcal wepchac..

Obli a co z tymi aerobami wystarczy te 30 min po treningu narazie ? czy cos mam dorzucac ?

p.s. nie wiem czy wezne udział w eksperymencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
no tak jestesmy tu po cos ale nie wszyskie macie tyle do poprawki co ja...

kavva już nie przesadzaj,weź zobacz sobie na moje zdjęcie calej sylwetki, ja to mam bęben więc wyluzuj

założyłam dzisiaj stroj i gacie to mi wszędzie się wcinaly w sadło

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
kavvva, głupotki opowiadasz. naprawdę

nie próbuj nawet wykręcić się z eksperymentu!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
vena przynyajmniej nogi masz zgrabne

maupko przemysle to jeszcze czekam na post Pumy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
vena przynyajmniej nogi masz zgrabne

gdyby się kończyły do połowy uda to jeszcze w miarę,a wyzej to masakra i w ogóle zanikł mi dwugłowy a czworo też mało co widać
kavva ćwicząc naprawdę można fajnie wymodelować nogi,mi się w miarę uksztaltowały,a kiedyś miałam proste kołki
ja chce mieć umięśnione,a nie że mi szczupleją i zero mięśni

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-05-20 13:28:48

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
dziewczyny wy macie super nóżki
proste i jak tylko trochę mięśnia przybędzie to już wogóle będzie extra

ja na swoje już nic chyba nie poradzę,ale zawsze można w spodniach chodzić...
patykowane kostki i łydki a powyżej kolan kloce...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium