SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105444

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1053
A to jest za to jedno z moich ulubionych ćwiczeń na nogi - jakoś fajnie mi się je robi i już biorę w łapy 2x8 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
noge dajesz do przodu tak aby ta co zostaje tworzyla kat prosty jak dasz kolano do podlogi i tak odpychasz sie od podlogi no bo niby jak masz wroci z tym ze ty masz problem z równowaga i chcesz ja opanowac łapkami i je czujesz bardziej.. rece swobodnie i nogami równowage utrzymujesz ja zawsze robie rozgrzewke z malym obciazeniem lub bez zeby wlasnie nad rónowaga zapnowac.. i wtedy do raczek biezeszs duzy ciezar i napewno nogi poczojesz i pupe ja pupa bardzo czuje

mozesz je robic jeszcze ze sztanga na pleckach jak ci bedzie łatwiej równowage utrzymac

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-06-01 21:37:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
a dlaczego nikt na mnie nie nakrzyczal !! za to ze poszlam na trening o kawie i ciastku ?? co sie z wami dzieje hee!! ja potrzebuje wparcia bak diety zrobil ze mnie potwora mam brzuch jak w 8 miesiacu ciazy i przedchwila zjadlam kanapke z serem i szynka !!
ja wiem ze jest dzien dziecka... ale wykazali byscie jakas incjatywe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Obli a ten trening mam od 8.06 zaczac czy od 15 tego ? bo ten co teraz robie mam dopiero 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva już jestem

i przywołuję Cię do porządku jak tak będziesz zajadać to będziesz szersza w tyłku niż ja w barach

od tego słodkiego trening był taki jaki był już nie wspomnę o bólu brzucha
kiedyś też się najadłam cukierków czekoladowych i poszłam ćwiczyć i musiałam niestety zrezygnować,bo nie chciałam potem sprzątać swoich wymiocin ale kiedy to było


a ja patrzę a na biurku czekolada duza wkurzają mnie w domu,bo wiedzą,że nie chce to w du... mi ładują

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zacznij za tydzien i nie jedz ciastek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Szefowa przemówiła,więc słuchaj,bo jak nie to będzie cięcie w kcal

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
od poniedziałku w oki Obli jutro siede i porzeanalizuej ten trening.. tylko z ta ławeczka too naprawde nie ma takiej na tej silowni. jest tylko taka specjalna wyprofilowana do brzuchów ale tam sie nogi mam wysoko ugiete w kolana...

nie wiem czy by nowego dziennika nie zalrzyc bo ten to raczej jakis spam blog 130 stron zero efektow jak myslicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Kavva a myślisz, że ten nowy który założysz nie będzie "SPAM BLOG"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
hehehehe no pewnie bedezie ale moze bedzie mozna łatwiej cos w nim znalesc.. hmm to moze ja zmienie tylko tytuł tego 8 czerwca zeby bylo wiadomo od ktorej strony...

żyrafka widze ze test ładnie motywuje... jak sobie radzisz bez cukru do kawy ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium