SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
MI się podoba jak to się mówi na Insomni brałbym Cię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
thx ^^

zrobiłam ładna tabelke do mojego treningu obwodowego.. zostawiłam jednak te 2x brzuch bo mi tak jakos pasowalo..
wrzucam tabelke narazie bez nazw ćwiczen uzupełnie je dzisiaj bo nie pamietam jak nr jest na jakiej maszynie.. no i dzisiaj zapoznam sie z cwiczeniami i zrobie jeden dwa obwody wpisze ciezary i wklej na nowo..

Obli jak byś miała jakieś sugestie co do kolejności ćwiczeń to napisz proszę i wsumie moge wywalic ten brzuch z pierwszego obwodu tylko wtedy robic proste czy skosne tylko ?

a i robie tak najpierw 2 x pierwsza czesc obwodu z 3 min kardio przerw potem 10 min kardio i zaczynam druga polowe robie ja tyle samo razy co pierwsza






Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-04-20 10:35:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Czyli jeden obwód ma w sumie u Ciebie 29 serii ? tzn tak rozumie to co napisałaś, no ja bym w sumie to zmienił w takim wypadku skupiłbym się na zmniejszeniu liczby serii w obwodzie a zwiększeniu liczby obwodów, moim zdaniem w treningu obwodowym nie ma sensu wykonywać 2 serii na triceps czy biceps w jednym obwodzie ... więcej informacji na gg, nie lubie pisać wypracowań na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
hehe nie nie tak :)
w kazdym z obwodów robie jedno z wybranych ćwiczen mam wybór ze wzgladu na to jak by cos bylo zajete w obwodzie robie jedno ćwiczenie przy kazdej partii dowolne.. w miare mozliwosci wybieram zawsze inne rozumiesz ?
nie mam zamiau sie zabic na tym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Hmmmmm albo niedoczytałem ze to tak, albo nie ogarnełem posta... no nic teraz to sensowniej wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
wsumie nie dopisalam tu wczesniej juz pisalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Ale zastanawiam się nadal nad sensem ćwiczeń na biceps i triceps w obwodzie, ja bym zastąpił je dodatkowym ćwiczeniem na plecy i klatkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
nie mam pojecia po co jest tam bicek i triceps ale jest, trening ten jest po to zebym technike pociwiczyla wczesniej pisalam dlaczego go dostalam (poprosilam o przysiady i MC i dostalam to )


Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-04-20 12:47:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
No może i taki dostałaś, ale do wszystkiego trzeba podejść z głową, wiec jeśli myślisz tak jak ja to dlaczego nie spróbować czegoś zmienić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
o kavva chyba jestem "po tyłach"
bo nie wiem co się dzieje i co to za treningi masz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium