SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to git pozekamy jeszcze troche az zaczna spadac i wtedy znow zwiekszymy ciezar jak troche schudna i przyzwyczaja sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
hmmm to tylko dzisiaj bo mam taka ochote a jaja na noc ? mogą być ?

no mało na te wypady ale zawsze dleko od stojaka odchodze i nie chce mi sie tam biec bo bym cała przerwe straciła ;-PP

Obli bardzo mnie to cieszy zobaczymy czy nie wróci.. i narazie na aeroby zostawie ten rower siedzący bo tam najmniej nogi chyba obciążam...

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-07-07 22:04:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja dosyć często w ostatnim posiłku mam jaja nawet 3
a wheya wymieszaj sobie z owsem dorzuć żurawinkę i jest miodzio
ja staram się jeść posiłki biłkowo-weglowodanowe i potem białkowo-tłuszczowe,ale ostatnio to jakoś nie wychodzi
dzisiaj w miarę się postarałam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
a mi coraz mnie brakuje węgli, raz w tygodniu zjem jedno małe ciasteczko no i te gumu to dzien w dzień ale ich nie wliczam pomagają bardzoooo... czasem tak mam że nie mam na nic ochote (słodkie bym zjdła) to potrafie nic nie zjeś albo matrixa jak jest w pobliżu,

co do rozkładu posiłków to ja mam tak że trening jest popołudniem to nie zabradzo
rizkład posiłków wygląda tak

7:00 w,b,t
11:00 jw
14 jw - przed treningowy bwt
18 i 18:30 po treningow bw
i kolacja bt

tak więc o 11 mogła bym z ww zrezygnować ale nie wiem czy to by miało sens a w wwekendy to jem różnie

vena a jak tam Twój ciąg słodyczowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
vena a jak tam Twój ciąg słodyczowy

a co nie czytałaś ile wczoraj pochłonęłam
normalnie powinno mi starczyć do końca redukcji
ostatnio za bardzo luzuję z dietą,a raz w tygodniu przeważnie wlatuje coś słodkiego głównie w weekend

zobacz sobie na mój dzisiejszy rozkład posiłków tak powinnam trzymać cały czas no może te truskawki przed treningiem nie były potrzebne

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
czytam czytam ty potworku słodyczowy jak ja browara nie pije tzn wodzia w planie z 2 tygodnie to Ty raz na 3 tygodnie słodycze no właśnie widziałam , czyli co dobrz by było tylko śniadanie i około treningowe bw zrobić musze jeszcze do Alexx zajrzeć bo jakiś czas temu. Pytała chyba czy metoda jest skuteczna... mogła bym to jeść bo w sumie i tak mi wtedt tylko dwa posiłki bez ww wypadają... ale na mój rozumek to nie odniesie lepszego skutku jakby trening był w godzinach porannych tak o 10tej to by miało to sens a tak to jakoś mi się nie wydaje... ale może się myle

Iza a Ty co o tym bw +bt sądzisz ? wiem że agak taka dietke dałaś

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-07-07 22:33:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kavva staraj sie nie wybiegac do przodu, nie ma zadnego przeciwwskazania bys chudla na posilkach b+w+t tak schudla akneraj, tak schudnac moze wiekszosc z nas.
Agak juz schudla ponad 10kg na prawde nie masz co sie porownywac, u niej "bawimy" sie w takie rzeczy by nie obnizc kalorii za szybko( jest w poblizu swojej wagi minimalnej, jaka ma od lat licealnych).
Uwierz, ze to nie sa cudowne chwyty, ktore zapewnia ci schudniecie, to sa modyfikacje ktore maja jedynie na celu utrzymanie chudniecia i zaskakiwanie organizmu innym stylem jedzenia, cwiczenia....
Cos jak w kawale o mamie, tacie i dziecku - niemowie:
Siedzą przy stole i jedza obiad i nagle dziecko sie rozglada i pyta
-"A gdzie jest kompot" Rodzicie zszokowani, przeciez dziecko tyle nie mowilo, bylo niemowa, o co chodzi,
-"Jak to, dlaczego sie nie odzywales?"
- "Bo zawsze byl kompot"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
a tak pytam bo vena coś tu zaczyna kombinować i się zastanawiam czy jest sens tez takie coś wprowadzić


po wczorajszym MC bolą mnie głównie pley i odcinek lędźwiowy oraz w okolicach łopatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Co ty tam robisz w tym MC ze lopatki...
Krzyz to jeszcze powiedzmy, chociaz nie powinien specjalnie, poki ni epoczujesz pupy i dwuglowego, poty cwicz przed lustrem na sucho ruch. To ma pracowac, reszta to dodatek i nie sciagaj lopatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
nie łopatki a kręgosłup na ich wysokości.. wydaje mi się że się troche zawijałam przy tym 52kg cieżko było mi na techniką zapanować i chyba starałam się ściągnąć łopatki przy podnoszeniu żeby jakoś nad kręgosłupem zapnować... muszę o tym pamiętać

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-07-08 09:40:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium