SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2094
cześć co słychać u ciebie, problem z kaloriami??? niestety nie znam sie na tym i nic ci nie powiem
jak nie chcesz żebym ci kibicował na siłowni, to może ty mi pokibiicujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Cześć Przemko jak masz ochote pokibicować to zapraszam serdeczenie nie bedzie mi to wogole przeszkadzać

rozpisałam dietke na jutro na 1500 kcal i mam do was pytanie czy posiłek potreningowy może wygladać tak

odrzywka -odrazu po treningu (b 24g)
i jak dokulam sie do domku max do godzininy po zakonczeniu treningu :
cycek 90g ryż brązowy i warzywa
razem z odrzywką w posiłku jest
49g białaka, 3g tłuszczu, 39g ww

czy moze tak zostać? czy całe białko zostanie wchłoniente czy jest go za dużo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva odżywkę białkową wypij gdzieś pół godziny po treningu,a co do ilości białka ja np przyjmuję,że nie więcej niż 50g białka w danym posiłku więc luzik tak żeby organizm mógł w stanie przerobić,ale białko z odżywki szybko się wchłonie chyba,że masz inne niż serwatkowe

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
cos sie uparłam na ta odzywke a czemu az 30 min po treninegu nie lepiej odrazu po ?
a odzywka 60% kazeina

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-03 21:22:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
odżywkę białkową przyjmuje się około 30min po treningu od razu po to wrzucasz aminokwasy jeśli takie bierzesz
ja piję 30min po a gdzieś ok godzinkę normalny posiłek (białko+węgle) moim zdaniem taki układ jest dobry i chyba większość tak robi

kazeina dłużej się wchłania a serwatkowe 30-60min dlatego ja zalecam po treningu serwatkowe no chyba,że posiłek po treningowy wypadnie pózniej to wtedu jeszcze załadowałabym jakieś węgle od razu po treningu

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-05-03 21:26:42

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
tak tez zrobie wkoncu sie troche na tym znasz właśnie vena bo ja sie zastanawiałam czy można brac jakies spalacze przy słabej niedoczynności tarczycy (biorac na nie leki) bo czesto pisze na nich ze sa przeciw wskazania.. wiesz moze cos o tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ogólnie jeśli ma się problemy z tarczycą,czy ciśnieniem to odradza się stosowanie termogeników,a tym bardziej jak bierzesz jakieś leki
a co Tobie w główce spalacze? dobry spalacz=brak lodów i alkoholu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
no wiesz co vena zaczoł mi chodzc zeby tak za mieciac wrzucic jakis spalacz.. i musze znalesc jakis ktory mogła bym brać, 17 maja ide do endokrynologa tak wiec sie go podpytam jak to jest..
co do alkoholu to musze go ograniczyc do jednego dnia w tygodniu bo zostane alkooooholikiem a co do lodow to musze zrezygnowac z bycia lodziara.. heh

tak defakto to nie musiała bym barc tych lekow na tarczyce bo powiedzmy ze wyniki sa w gornej normie zobaczymy jak bedzie teraz T3 T4 sa w normie. Guzków nie mam, mam tylko małą tarczyce. moze cos by sie tam znalalo gdzie nie ma przeciwskazan do tarczycy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva przypomniał mi się artykuł,który kiedyś znalazła luknij sobie

https://www.sfd.pl/-t77780.html

tam właśnie jest to,co Cię zainteresuje odnośnie Twojego problemu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z tym czasem przyjecia potreningowego to roznie pisza, od "jak naszybciej" po te 30min, w sumie okno trwa ok 40min po treningu, jedni pierw pija wegle pozniej odzywke inni razem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium