SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105487

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
_kavva_ udanego wyjazdu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na siłke poki co ze sciaga chodze, ludziska niektorzy strzelaja na mnie oczami ze na ta karteluche zagladam ale co tam
INO ŻADNYCH SŁODYCZY!!! (sorki za śląskie wstawki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
lemoni u mnie bardzo duzo osób ma kartki jak i sa nawet osoby które zapisuja sobie ciezary z jakimi ćwiczyli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1486
U mnie na siłowni osiedlowej to niestety same karki są. Żadnej kobiety jeszcze nie widziałem

Kiedyś widząc kobietę z bananem w ustach miałem bardzo kosmate skojarzenia. Dziś martwię się o jej limit węglowodanów
Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Cien_lasu_/Kroczkami_pomalu_az_do_idealu-t471398-s1.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cien_lasu kochany chodziło nam o KARTKI z rozpiską treningu . A co do "karków" to u mnie właśnie jakoś mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423

może faktycznie mają same KARTKI, i to była literówka, dlatego 0 kobiet bo się nie mieszczą

a serio to tekst zacny

lemoni to chyba lepiej że ich tak mało? przynajmniej można się dopchać do ławeczki w razie czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciezko powiedziec czy lepiej. Mialabym sie kogo o rady popytac (trenerzy i tak zawsze maja swoje koncepcje i nie słuchaja) a tak to same "marysie" wkoło!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
u mnie ostatnio na siłwoni mnóstwo kobiet walcza z hantlami 1-3kg i poruszajac sie powoli na aerobach :D tiaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
ciężko macie z tymi trenerami, oni powinni być dokładnie przepytani z zasad forum SFD zanim ich przyjmą do "doradzania"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
czesc wróciłam dite nie byla za dobra nie zjedalam jaks bardzo duzo ale byly kebaby o 5 rano, lód w polewie czekoladowej, piwo pare chipsow i wodka+sok.. a poza tym platki owsiane mleko serek wiejski i batoniki matrix.. właśnie sie zmierzyłam i wymiary bez zmian... wage podam jutro bo zawsze sie rano wazylam

zrobiłam sobie zdjecie dla porownania po miesiaću nic sie nie zmieniło wrzucam 2 na dowód
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium